Co robić w Warszawie: Zima 2017/2018

Co robić w Warszawie: Zima 2017/2018.

Podpowiadamy co można robić w Warszawie zimą.

Królewski Ogród Światła

Czynny od października do końca lutego. Ogród Światła w każdym roku zmienia swój wygląd.
Goście odwiedzający wilanowski park po zmroku wkroczą w przestrzeń, w której poczują się jak na królewskim dworze. Rozświetlone pergole, misternie zdobione pawilony, fontanny, róże i drzewka pomarańczowe – wszystko wykreowane za pomocą światła! 
Odnośnik do wydarzenia

Multimedialny Park Fontann zimą

Zamiast wody, tańczącej w rytm muzyki, zatańczą strumienie światła. Główna parkowa fontanna przemieni się w mieniącą się kolorami tęczy animowaną rzeźbę z 30 tysiącami ledowych punktów. Na pokaz złożą się motywy filmowe oraz wpadające w ucho świąteczne utwory w wykonaniu klasycznym i popowym.
Odnośnik do wydarzenia

Iluminacja świąteczna

Świąteczna iluminacja

Od 9 grudnia 2017 roku, ulice Warszawy po raz kolejny rozświetli świąteczna iluminacja. Podczas spaceru Krakowskim Przedmieściem, Starym Miastem i Podzamczem możecie podziwiać świetlne ozdoby oraz poczuć świąteczny klimat stolicy.
Odnośnik do wydarzenia

Lodowiska

Od grudnia Warszawie czynnych jest kilkanaście ślizgawek. Cześć z nich jest bezpłatna. Łyżwy można wypożyczyć na miejscu.
Lista lodowisk tu – klik

Gorąca czekolada w Karmello

Polecamy odwiedzić lokal Karmello na ul. Nowy Świat 64. Miejsce jest duże, nowocześnie urządzone. Gorąca deserowa czekolada jest idealnie kremowa a wiśnia z hibiskusem dodaje jej kwaśnego charakteru. 
Odnośnik do miejsca

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017/2018

Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego napojów i czekoladowych wyrobów oraz tradycyjnych potraw, na mieszkańców Warszawy i turystów czeka moc świątecznych atrakcji.
Odnośnik do wydarzenia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.