Burleska w Podwale Bar and Books

Burleska w Podwale Bar and Books

10 listopada 2016 roku w Bar and Books odbędzie się Kolejna burleska. Tym razem wystąpi klasyczna trójka z Prague Burlesque: Miss Cool Cat, Angelina Angelic i Sonny Vargas.

Muzyka, humor i kuszące przedstawienie, czyli grana raz w miesiącu neoburleska w lokalu Podwale Bar and Books. Zabawne i śmieszne przedstawienie taneczne z karaoke oraz komedią zniewag.

Tego rodzaju przedstawienia wywodzą się z dziewiętnastowiecznej Anglii – przede wszystkim koncentrowano się na parodiowaniu znanych dzieł sztuki oraz artystów granych przez skąpo ubrane kobiety przy wtórze dowcipów i anegdot. W latach 30. ubiegłego wieku burleskę powoli zastępowały bardziej bezpośrednie i niewybredne pokazy ze striptizem, jednak dziś burleska przeżywa renesans.

Bilety: 100 PLN – do nabycia tu – klik

Oferta specjalna: 450 PLN (2 x bilety z butelką szampana Bauchet Memorie 2008 Champagne)


PODWALE BAR AND BOOKS – MANHATTAN W CENTRUM WARSZAWY

1-podwale-bar-and-books-cigar-lounge
Podwale Bar and Books

Bar znajduje się w budynku zwanym Białym Domem tuż przy Rynku Starego Miasta, który przez 15 lat był siedzibą Klubu 14. Budynek przeszedł gruntowny remont, w wyniku którego powstały dwa piętra barów w brytyjskim stylu kolonialnym ze specjalnie zbudowanym barem, ciemną boazerią i miękkimi skórzanymi ławami. O ile na parterze, który mieści 20 osób, znajduje się bar dla niepalących, na pierwszym piętrze została stworzona palarnia cygar, w której zmieści się około 50 osób. W lecie goście mogą spożywać napoje na patio i w ogrodzie, w którym mieści się maksymalnie 30 osób.


PODWALE BAR AND BOOK, ul.Wąski Dunaj 20, 00-268 Warszawa, tel.: +48 22 559 91 99

Czynne: Poniedziałek – piątek: 17:00 – 3:00, czwartek – sobota: 17:00 – 4:00, niedziela: 17:00 – 2:00

www.barandbooks.pl

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.