Avon konsultantka – jak nią zostać?

jak zostac Avon konsultantka

Kosmetyki marki Avon cieszą się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że wiele osób chciałoby zostać konsultantką Avon i zasilić budżet domowy dodatkowymi środkami. Jak się za to zabrać?

Sprzedaż kosmetyków to dobry sposób na zasilenie domowego budżetu. Sytuacja jest o wiele prostsza, gdy kosmetyki są na rynku od wielu lat i mają już ugruntowaną pozycję. Kosmetyki Avon zna każdy i trudno znaleźć osobę, która nigdy z nich nie korzystała. Jak zostać konsultantką Avon?

Avon konsultantka – jak nią zostać?

Rozpoczęcie swojej przygody ze sprzedażą kosmetyków Avon jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę https://avon-zarejestruj.pl/ i wypełnić formularz. Po utworzeniu darmowego konta można zamawiać kosmetyki na własny użytek i zarabiać dzięki udzielonym rabatom. To bardzo proste – kupujesz kosmetyki w promocyjnej cenie i sprzedajesz po cenie katalogowej, a różnica jest Twoim zarobkiem. To Ty zdecydujesz, kiedy chcesz zostać konsultantką. Samo założenie konta nie zobowiązuje Cię do zakupu produktów. Po wypełnieniu formularza otrzymujesz dostęp do strefy konsultantki Avon oraz przypisany zostaje Ci indywidualny numer personalny. Wysokiej jakości kosmetyki oraz różne przedmioty codziennego użytku są oferowane w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu znalazły już uznanie wielu klientów. Decydując się na zostanie konsultantką, nie musisz stresować się, że nie osiągniesz wymaganego poziomu sprzedaży. Nie ma bowiem żadnego minimum, które musisz osiągnąć. Ambasadorka Avon sprzedaje tyle, ile chce i może. Zostań konsultantką i przekonaj się, czy ta praca jest stworzona dla Ciebie.

Dlaczego warto zostać konsultantką Avon?

Głównym zadaniem konsultantki Avon jest zachęcanie klientek do zakupu produktów. Warto więc mieć zawsze przy sobie katalog i próbki produktów, co ułatwia korzystanie z nadarzających się okazji do rozmowy o produktach marki Avon. Dlaczego warto dołączyć do grona konsultantek Avon? Jest to przede wszystkim szansa na dodatkowy zarobek, bez kosztów i dużych nakładów czasu. Aby zwiększyć swoje szanse na satysfakcjonującą sprzedaż, warto korzystać ze szkoleń organizowanych dla konsultantek. Dobre wyniki sprzedaży pozwalają zostać liderem Avon, co wiąże się z większymi bonusami. Dla nowych konsultantek przeznaczony jest program “Pięknie, że jesteś”, który daje szansę na otrzymanie dodatkowych rabatów i prezentów. Z kolei wszystkie konsultantki mogą wziąć udział w programie “Avon Nagradza”, gdzie wypracowane wyniki dają szansę na większe przywileje. Konsultantka Avon pracuje na własnych zasadach i sama określa swoje cele, dzięki czemu jest to idealna szansa na dodatkowy zarobek.

/materiał sponsorowany/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.