ARTYSTA/CZŁOWIEK – Nowa psychologia życia artysty

ARTYSTA/CZŁOWIEK – Nowa psychologia życia artysty

23 lutego 2017 roku, o godz. 20:00, w Akademii Sztuk Pięknych rozpocznie się seria pilotażowych wykładów, warsztatów i indywidualnych spotkań z psychologiem na temat zdrowia i metod samorozwoju artystów. Dowiecie się, jak kondycja ciała i umysłu wpływa na potencjał twórczy i co zrobić, by zadbać o siebie, wzmocnić zdrowie i swój rozwój.

Jak zadbać o siebie i własną kondycję psychiczną będąc artystą lub artystką? Jak radzić sobie z emocjami, blokadami w twórczości i poczuciem, że zaraz nie wytrzymam sam/a ze sobą i z otaczającym mnie światem?

WYKŁAD 1 – CIAŁO
Czy wiecie, że ciało jest fundamentem stanu psychicznego człowieka? W jaki sposób oddychać i jaką pozycję ciała przyjąć, by kondycja psychiczna i potencjał twórczy były wolne od destrukcyjnych stanów psychicznych? Zapraszamy na wykład z elementami warsztatowymi.

Harmonogram wydarzeń ARTYSTA/CZŁOWIEK:

WYKŁAD 1 – CIAŁO /23 lutego 2017/
WYKŁAD 2 – UMYSŁ /23 marca 2017/
WYKŁAD 3 – POTENCJAŁ TWÓRCZY /27 kwietnia 2017/

WARSZTATY – ARTYSTA/CZŁOWIEK /luty – maj 2017/
Grupa warsztatowa, podczas której poznamy psychologiczne metody wzmacniania ciała i umysłu oraz nauczymy się dbać o kondycję psychiczną i własną kreatywność. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy ruszą po pierwszym wykładzie /23 lutego 2017/.

Więcej informacji tu – klik


Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, sala 1.01, 1 piętro, Wydział WZKW, Wybrzeże Kościuszkowskie 37

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.