André Rieu koncert „70 lat młodości” już 23 lipca w Multikinie

Multikino świętuje ponowne otwarcie kin w koncertowym stylu z André Rieu, który wraca na wielkie ekrany. Już 23 lipca o godz. 18:00 w wybranych kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć bestsellerowy koncert Mistrza Walca: „70 lat młodości”.

André Leon Marie Nicolas Rieu urodził się 1 października 1949 roku. Będąc chłopcem, przypatrywał się swojemu ojcu, który dyrygował zespołem Limburgs Symfonie Orkest. Małego André zafascynowała grupa skrzypiec. Ten instrument oczarował go, zakochał się w nim.

Maestro jakiś czas temu skończył 70 lat i z tej okazji urządził wystawne przyjęcie w swoim zamku w Maastricht. Podczas urodzinowego kinowego show André opowiada o swoim życiu i o miłości do muzyki. Oprowadza też po swoim niezwykłym domu. Przypomina również fragmenty swoich najwspanialszych koncertów. Ich wybór okazał się dla Maestra trudny. „To zadanie było wręcz niemożliwe do wykonania – powiedział – ale ja zawsze wybieram te utwory, które w danym momencie poruszają moje serce. Mam nadzieję, że poruszą one i Wasze”.

„André Rieu, czyli 70 lat młodości” zawiera najważniejsze muzyczne momenty wybrane przez samego mistrza z jego dotychczasowej kariery. Wyjątkowe rocznicowe wydarzenie zabiera widzów w muzyczną podróż dookoła świata. Wraz z niezwykłą orkiestrą, utworzoną przez Mistrza widzowie odwiedzą m.in. wiedeński zespół pałacowy Schönbrunn, nowojorską Radio City Music Hall, Amsterdam czy rynek w Maastricht, rodzinnym mieście artysty.

Dołącz do urodzinowej zabawy w Multikinie. Świętuj powrót do kina w najlepszym stylu – razem z André Rieu i jego Orkiestrą Johanna Straussa!

Na „André Rieu, czyli 70 lat młodościzapraszamy już w czwartek 23 lipca o godz. 18:00 do kin sieci Multikino w Poznaniu (Multikino 51 i Multikino Malta), Warszawie (Multikino Młociny, Multikino Targówek, Multikino Ursynów, Multikino Złote Tarasy), Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsku, Łodzi, Katowicach, Kielcach, Radomiu, Rybniku, Olsztynie, Słupsku, Włocławku, Bydgoszczy i Zabrzu.

Bilety do nabycia w kasach kin i na www.multikino.pl

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.