54. Rajd Barbórka 2016

Rajd Barbórka 2016.

10 grudnia 2016 roku odbędzie się Rajd Barbórka. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w drugą sobotę grudnia br.

54. edycja kultowej imprezy zamykającej rajdowy sezon w Polsce przyniesie sporo niespodzianek. Organizatorzy zaplanowali zmiany w harmonogramie, kibice będą więc mieli okazję śledzić walkę na trasie zupełnie nowego, spektakularnego odcinka specjalnego.

Na Karowej już o 17:00 ruszą przejazdy pokazowe, a o 18:00 rozpocznie się walka Legend, które w tym roku będą rywalizowały w zmienionej, zdecydowanie bardziej atrakcyjnej formule. Przejazdy na czas rozpoczną się o 18:30.

Na liście kierowców, których będzie można zobaczyć w tegorocznym rajdzie pojawią się także zagraniczni goście, którzy zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem polskich kibiców.

W tym roku zdecydowanie więcej powodów do zadowolenia będą mieli również fani historycznych rajdówek. Rywalizacja załóg „Legend” zapowiada się wyjątkowo interesująco i bez wątpienia zadowoli oczekiwania najbardziej wytrawnych fanów historii rajdów samochodowych.

Baza rajdu ponownie zostanie zlokalizowana na terenie Autodromu Automobilklubu Polski na Bemowie. Także tam odbędzie się jeden z odcinków specjalnych, tradycyjnie przyciągający ogromną liczbę kibiców.

rajdbarborka
Materiały prasowe

Aleksiej Łukjaniuk będzie jednym ze specjalnych gości tegorocznego Rajdu Barbórka, który odbędzie się w Warszawie i okolicach.

Harmonogram czasowy – klik

rajd-barborka-2016-os-karMapa OS Karowa

Inne mapy – klik

Strona wydarzenia – klik

Strona 54. Rajdu Barbórka na FB – klik

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.