54. Rajd Barbórka 2016

Rajdowa Barbórka na ulicach Warszawy

Rajd Barbórka 2016.

10 grudnia 2016 roku odbędzie się Rajd Barbórka. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w drugą sobotę grudnia br.

54. edycja kultowej imprezy zamykającej rajdowy sezon w Polsce przyniesie sporo niespodzianek. Organizatorzy zaplanowali zmiany w harmonogramie, kibice będą więc mieli okazję śledzić walkę na trasie zupełnie nowego, spektakularnego odcinka specjalnego.

Na Karowej już o 17:00 ruszą przejazdy pokazowe, a o 18:00 rozpocznie się walka Legend, które w tym roku będą rywalizowały w zmienionej, zdecydowanie bardziej atrakcyjnej formule. Przejazdy na czas rozpoczną się o 18:30.

Na liście kierowców, których będzie można zobaczyć w tegorocznym rajdzie pojawią się także zagraniczni goście, którzy zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem polskich kibiców.

W tym roku zdecydowanie więcej powodów do zadowolenia będą mieli również fani historycznych rajdówek. Rywalizacja załóg „Legend” zapowiada się wyjątkowo interesująco i bez wątpienia zadowoli oczekiwania najbardziej wytrawnych fanów historii rajdów samochodowych.

Baza rajdu ponownie zostanie zlokalizowana na terenie Autodromu Automobilklubu Polski na Bemowie. Także tam odbędzie się jeden z odcinków specjalnych, tradycyjnie przyciągający ogromną liczbę kibiców.

rajdbarborka
Materiały prasowe

Aleksiej Łukjaniuk będzie jednym ze specjalnych gości tegorocznego Rajdu Barbórka, który odbędzie się w Warszawie i okolicach.

Harmonogram czasowy – klik

rajd-barborka-2016-os-karMapa OS Karowa

Inne mapy – klik

Strona wydarzenia – klik

Strona 54. Rajdu Barbórka na FB – klik

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.