28. wystawa pokonkursowa DOBRY WZÓR 2021

Już po raz 28. jurorzy konkursu Dobry Wzór wyłonili laureatów najstarszego konkursu wzorniczego w Polsce, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

W tym roku zaprezentowano nową odsłonę konkursu, dostosowaną do zmieniającej się rzeczywistości. Wprowadzono nowy podział kategorii, oraz dwie meta kategorie “Innowacje” oraz “Zielony Wzór”. Kategoria dom została podzielona, dzięki czemu można jeszcze lepiej wyróżnić projekty zasługujące na laur.

Spośród projektów, które niedawno pojawiły się na rynku, jurorzy wybrali te, które wyróżniają się doskonałym wzornictwem. Wszystkie produkty zostały ocenione pod względem walorów użytkowych, wizualnych, ekonomicznych, innowacyjności oraz wpływu na środowisko naturalne. Przyznano 28 nagród w poszczególnych kategoriach oraz nagrody specjalne, które zostały wręczone 8. listopada na uroczystej Gali w Muzeum Narodowym w Warszawie. Wszystkie wyróżnione projekty można już oglądać na wystawie pokonkursowej.
 
Wystawa Dobry Wzór 2021 czynna jest do 5. grudnia, od wtorku do niedzieli w godz. 10:00- 18:00.
 
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia ekspozycji w Sali im. Wandy Telakowskiej, w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, przy ul. Świętojerskiej 5/7 w Warszawie.
Wstęp wolny.
 
 
W realizacji Konkursu Dobry Wzór wspierają nas:
Sponsor Główny konkursu Dobry Wzór: PKN Orlen
Partner strategiczny konkursu: Agencja Rozwoju Przemysłu
Patronat honorowy:
prof. dr hab. Piotr Gliński – Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
Ministerstwo Rozwoju i Technologii
Patroni Konkursu: Urząd Patentowy RP, Polska Agencja Rozwoju
Przedsiębiorczości, Integracja Lab.
Patroni medialni: Label Magazine, Elle Decoration, Czas na Wnętrze, Design Biznes Łazienki, Dobrze Mieszkaj, PLN Design, Dobre wnętrze, Mad White, Architektura&Biznes, Niepełnosprawni.pl, Magazyn Integracja, Rzeczpospolita, Bizes.meble.pl, Formy.xyz, Magazif, Homebook, Urządzamy.pl. M jak mieszkanie
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.