Koncert: Kuba Badach w Podziemiach Kamedulskich

Fot. Patryk Wolański
UDOSTĘPNIJ
  • 3
  •  
  •  
  •  

Kuba Badach w Podziemiach Kamedulskich.

Kuba Badach “Tribute to Andrzej Zaucha” w Podziemiach Kamedulskich!

Na zakończenie tegorocznego cyklu “Jazz w Podziemiach Kamedulskich” mamy przygotowany wyjątkowy prezent – koncert muzycznej gwiazdy.

!Ten jeden z najbardziej znanych polskich wokalistów zaprezentuje program “Tribute to Andrzej Zaucha”, który stał się wydarzeniem muzycznym ostatnich kilku lat w Polsce.

Repertuar koncertu obejmie utwory legendy polskiej piosenki Andrzeja Zauchy w nowych, autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha. Materiał został wydany na płycie “Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”.

 Kuba Badach to nie tylko rewelacyjny wokalista, ale i instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wielokrotny zdobywca nagrody Fryderyk w kategorii Wokalista Roku.

Wokaliście towarzyszyć będą Jacek Piskorz – piano i Maciej Kociński – saksofon, znakomici muzycy jazzowi, z którymi Kuba Badach współpracuje od wielu lat.
Koncert organizowany jest przez Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, Podziemia Kamedulskie oraz Agencję Koncertową Pianoart.

8 grudnia 2017 r. (piątek), o godz.. 19.00.
Gdzie: Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3.
WSTĘP WOLNY

WAŻNE! Ze względów bezpieczeństwa, koncert w samych Podziemiach będzie mogła śledzić ograniczona liczba gości. Zachęcamy do przybycia wcześniej! Pozostałych zapraszamy do wnętrz kościoła, gdzie również będzie można śledzić koncert na specjalnie przygotowanym telebimie!

📷 Zdjęcie autorstwa Patryka Wolańskiego

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.