Warsaw Tattoo Days 2017

Warsaw Tattoo Days 2017.

W dniach 6-7 maja 2017 roku odbędzie się Warszawski Tattoofestival – międzynarodowe święto tatuażu i sztuki współczesnej w stolicy Polski.

Mińska 65 | ul. Mińska 65 to obiekt dawnej Drukarni Naukowo-Technicznej, wzniesionej na warszawskiej Pradze-Południe w 1950 roku. To miejsce zaskoczyły nas ogromem przestrzeni ekspozycyjnej, dzięki której zaadaptujemy obszar płyty głównej w niepowtarzalny sposób.

Specjalnie dla Was przygotujemy zarówno część ekspozycyjną jak i pokazową. Odwiedzając Warszawską konwencje tatuażu poznacie ponad 200 artystów z Polski i zza granicy, zobaczycie wystawy prac znanych grafików i ilustratorów, kupicie wyjątkowe ubrania skrojone przez najlepszych Polskich projektantów.

W strefie Custom na pewno nie zabranie mega odjechanych rowerów czy motocykli, a toczące się na scenie konkursy poprzeplatane zostaną licznymi koncertami, performance czy pokazami mody.

Sponsorzy: Ars Tattoo , Workhouse Tattoostuff, The Wildcat Collection Polska, Skin2Skin – Aftercare, Mińska 65

Chcesz wziąć udział w konkursach na najlepsze tatuaże? Produkujesz/ dystrybuujesz sprzęt do tatuażu? Być może jesteś młodym projektantem? Jeśli czujesz klimat Tattoo Konwentu nie wahaj się ani chwili dłużej i kup swój box już dziś!!!

www.tattoodays.pl


6-7 maja 2017
Mińska 65, ul. Mińska 65 obiekt dawnej Drukarni Naukowo-Technicznej
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.