Spotkanie z Sylwią Chutnik

UDOSTĘPNIJ
  • 4
  •  
  •  
  •  

Spotkanie z Sylwią Chutnik.

15 grudnia 2017 roku w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 73, jednej z filii Biblioteki Publicznej na Woli odbędzie się spotkanie z pisarką Sylwią Chutnik. Porozmawiamy o jej najnowszej książce zatytułowanej „Kobiety, które walczą”.

Na wydaną w listopadzie tego roku publikację składają się rozmowy autorki z zawodniczkami sportów walki. Rozmówczyniami Sylwii Chutnik są kobiety, które świetnie sobie radzą na ringu czy arenie, zdobywają medale i tytuły mistrzowskie, a do tego są życiowymi fighterkami. W końcu aby walczyć, trzeba umieć pokonywać swoje słabości oraz ograniczenia stawiane przez ciało.

Autorka książki przeprowadziła rozmowy z zawodniczkami, które zarówno w sporcie, jak i w świecie medialnym mają status gwiazd, ale też z mniej znanymi szerszej publiczności sportsmenkami. Dzięki temu mamy okazję je poznać i dowiedzieć się, jak rozwijają swojego ducha walki.

Podczas spotkania porozmawiamy o książce „Kobiety, które walczą”, ale też o szerszych kontekstach pisarskiej działalności Sylwii Chutnik. Będzie można także zakupić książkę i zdobyć autograf.

Spotkanie odbędzie się 15 grudnia o godz. 17.30 w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 73 przy ulicy Żytniej 64 .

Wstęp wolny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.