Śpiewanki powstańcze z Ferajną z Hoovera

Śpiewanki powstańcze z Ferajną z Hoovera.

„Pałacyk Michla”, „Warszawskie dzieci” oraz wiele innych pieśni będziemy mieli okazję wspólnie zaśpiewać już 4 sierpnia.

Śpiewanki powstańcze, organizowane z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego są okazją do przypomnienia sobie pieśni i piosenek powstańczych i patriotycznych.

Śpiewać będziemy wspólnie z Ferajna z Hoovera – niezwykle porywającym zespołem na 9 męskich głosów, znanym ze swoich występów na ulicach Warszawy, szczególnie w rocznice wybuchu Powstania Warszawskiego.

4 sierpnia 2019, godz. 17:00

Wstęp wolny

Śpiewanki ponownie zawitają w Niepodległa. Miejsce spotkań by ponownie rozgrzać serca Warszawiaków!
______

Ferajna z Hoovera ➡ grupa znajomych, która spontanicznie połączyła swoje muzyczne talenty, by oddać hołd warszawskim powstańcom. Ciepły odbiór publiczności na ich występy sprawił, że grają do dziś przybliżając słuchaczom piosenki powstańcze, okupacyjne, a także utwory patriotyczne czy legionowe. Okrzyknęli się Ferajną z Hoovera, gdyż to właśnie na skwerze Hoovera przy Krakowskim Przedmieściu można spotkać ich w najważniejsze rocznice dla tego Państwa i miasta.

Niepodległa. Miejsce spotkań ➡ kawiarniana przestrzeń w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w niezobowiązujących, licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych z okazji ?lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowy polskiej państwowości.

„Niepodległa. Miejsce spotkań” znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich 4.

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.