Orszak Trzech Króli w Łodzi 2022

Orszak Trzech Króli w Łodzi 2022
 Orszak Trzech Króli w Łodzi po raz kolejny wyruszy z darami dla Nowonarodzonego! W tym roku idziemy w aż trzech wymiarach!
Tradycyjnie 6 stycznia 2022 roku w rozśpiewanym korowodzie kolędników przejdziemy w barwnym Orszaku ulicą Piotrkowską przed łódzką Awrchikatedrę! Zaczniemy Mszą Świętą o godz. 11:00 w kościele pw. Zesłania Ducha Świętego na Placu Wolności, skąd ok. godz. 12:00 wyruszymy w stronę katedry. Po przejściu na plac Katedralny, około godz. 13:30 rozgrzejemy się wspólnie kolędując z zespołem Zakopower!

Po raz kolejny nasz łódzki Orszak nabierze charytatywnego wymiaru! Już niedługo w swojej parafii odbierzesz specjalną Orszakową torbę! 🛍

Wypełnij ją darami dla dzieciaków z domów dziecka i rodzin zastępczych. Do 3 stycznia przynieś ją do parafialnego żłóbka. Do torby możesz wrzucić piłki sportowe, hulajnogi, kaski rowerowe, rolki, wrotki, stroje lub buty sportowe, gry planszowe, gry i zabawki edukacyjne (oprócz puzzli). Tutaj mamy jedną prośbę, aby rzeczy które trafią do Orszakowych toreb były nowe.

Trzeci wymiar naszego łódzkiego Orszaku Trzech Króli ujrzy światło dzienne 23 grudnia! O jednym możemy Was zapewnić – warto czekać!
W zeszłym roku wspólnymi siłami zrobiliśmy coś wyjątkowego zbierając prawie 300 tys. złotych dla podopiecznych Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci i 5 ciężarówek artykułów dla najmłodszych podopiecznych Domu Samotnej Matki w Łodzi. Powtórzymy to raz jeszcze i pokażmy, że nasze serca wciąż chcą dzielić się dobrem!
Wydarzenie: Facebook

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.