Nowy festiwal w Warszawie WOW Wine Fest

Nowy festiwal w Warszawie WOW Wine Fest! Zapraszamy na otwarcie sezonu jesiennego z kieliszkiem wina. Będą z nami producenci, dystrybutorzy, edukatorzy, DJ i wiele innych atrakcji!

Kto był i pamięta 2 edycje imprez Bankowy Festiwal Wina (pl. Bankowy w Warszawie) z 2019 r i Warszawski Festiwal Wina (Pasaż Wiecha w Warszawie) z 2020?

W tym roku mamy dla Was kolejny festiwal, tym razem we wspaniałej lokalizacji Elektrowni Powiśle, gdzie w otoczeniu pięknej architektury, sklepów i hali gastro zaprosimy Was w podróż po winiarskim globie.

Link do rejestracji i biletów na różne części imprezy

Dwa dni degustacji, chilloutu z winem, wspaniałego jedzenia, muzyki sączącej się z głośników, dla chętnych trochę warsztatowej edukacji, a dla łowców okazji – wino na kieliszki i butelki w festiwalowych cenach. A będzie w czym wybierać, bo mamy line up win z całego świata!

W niedzielne popołudnie będzie z nami DJ, a oba wieczory umilą pokazy kina letniego.

Wstęp na oba dni tej części imprezy gratis!.

Być może będzie to jedna z nielicznych w tym sezonie okazji do degustacji wina, zaplanujcie więc koniecznie odwiedzenie naszych wystawców!!!

Miłym dodatkiem do degustacji pod chmurką będzie możliwość skorzystania z profesjonalnych kieliszków Spiegelau, które będziecie mogli wypożyczyć na miejscu imprezy (kaucja 20 zł + 2 zł opłaty serwisowej, płatne wyłącznie gotówką, kaucja zwrotna w momencie oddawania kieliszka).

W programie także warsztaty z okowity i win mołdawskich, a także specjalna degustacja win z producentami z Włoch!

Wyjątkowymi gośćmi festiwalu będzie grupa znakomitych producentów win z Włoch, którzy zaprezentują cały przekrój regionów od chłodnego Veneto po gorącą Sycylię. Selekcji producentów dokonał nieoceniony krytyk, edukator, degustator i autor wielu książek o winie: Daniele Cernilli, znany we Włoszech jako www.doctorwine.it. Ta część imprezy odbędzie się w Sali Market (poziom -1 Elektrowni Powiśle), w dniu 4.09, część dla miłośników wina rozpocznie się o godz. 15:00. Spieszcie się z kupnem biletów, bo mamy ich niewielką pulę!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.