Nowa Pracownia Wschodnia na placu Hallera

Stowarzyszenie Pracownia Wschodnia organizuje zbiórkę społecznościową w celu sfinansowania remontu swojej nowej siedziby.

W wyniku katastrofy budowlanej Stowarzyszenie musiało opuścić zajmowany od 15 lat lokal na ul. Lubelskiej w Warszawie. Po blisko roku starań udało się pozyskać nową przestrzeń przy placu Hallera.

Aby wznowić działalność w nowym miejscu, należy przeprowadzić kosztowny remont. W celu pozyskania środków na niezbędne prace, artystki i artyści związani z Pracownią Wschodnią zapraszają do wsparcia zbiórki społecznościowej.

W zamian za wpłaty na stronie zrzutka.pl/PracowniaWschodnia przygotowali szereg atrakcyjnych nagród w trzech kategoriach: Sztuka, Nauka i Wsparcie.

Stowarzyszenie Pracownia Wschodnia to grupa artystek i artystów różnych dziedzin, którzy czerpią twórczą energię ze wspólnej przestrzeni działań. Związani z wieloma warszawskimi uczelniami (Wydziały Grafiki, Wzornictwa, Rzeźby na ASP, Akademia Fotografii, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych) od lat tworzą, animują kulturalnie i dzielą się wiedzą, wzbogacając życie kulturalne nie tylko w stolicy.

 

 

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.