Koncert zespołu XXANAXX dla WOŚP

W ramach wydarzeń towarzyszących 27 Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy na koncert zespołu XXANAXX.

26 października 2018 roku odbyła się premiera nowego, długo wyczekiwanego, albumu XXANAXX zatytułowanego „GRADIENT”. Grupa pokusiła się o stworzenie krążka, który wyłamuje się z założeń sztampowych produkcji. XXANAXX nie stoi w miejscu, a poprzez ciągłe poszukiwanie, ciekawość oraz twórczą bezkompromisowość zabiera słuchacza w drogę ku nowym rewirom ich muzycznych działań. Jedno pozostaje niezmienne: nowy album z pewnością odzwierciedla to, co dla XXANAXX najbardziej charakterystyczne – mięsiste, przestrzenne brzmienia dopełnione wyjątkowo zmysłowym wokalem.

Klaudia Szafrańska i Michał Wu, będący trzonem grupy XXANAXX, skrzyżowali swoje drogi zawodowe w 2012 roku, co zaowocowało wydaniem singla „Disappear”. Późniejsze wydawnictwa „Xxanaxx EP”, „Triangles” czy „FWRD” pełne nowoczesnych brzmień i niesztampowych rozwiązań muzycznych spotkały się z przychylnym odbiorem krytyki i ugruntowały pozycję zespołu na polskim rynku muzycznym. Występy na najważniejszych festiwalach takich jak Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Matla Festival czy też The Great Escape pozwolił XXANAXX zgromadzić rzeszę wiernych fanów wypełniających po brzegi kluby i sale koncertowe w całej Polsce.

Przez cały dzień w Wolskim Centrum Kultury będzie można przekazać dobrowolny datek na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

13 stycznia 2019

Start koncertu 20:30

Wolskie Centrum Kultury ul. Działdowska 6

Bilet 10 zł.

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.