KIDS FEST 2019 – Sport to radość!

KIDS FEST 2019 – Sport to radość!

KIDS FEST – SPORT TO RADOŚĆ!

2 czerwca 2019 roku w godzinach od 11:00 do 18:00, na stadionie Legii przy ul Łazienkowskiej 3 odbędzie się pierwsza edycja KIDS FEST organizowanego przez Nickelodeon i Legię.

Na uczestników będą czekały liczne atrakcje: na stadionie przywitają Was bohaterowie Nickelodeon: Sponge Bob, Marshall i Chase z Psiego Patrolu, oraz Dora i Diego. Wszyscy zaproszą Was do zabawy w laserowym tunelu czy wzięcia udziału w cartingowym wyścigu. Będziecie się śmiać w gabinecie krzywych luster, balansując w parku linowym poczujecie się jak superbohater Niebezpieczny Henryk, uratujecie też parę zabawek od utonięcia w slime’ie.

Wszystkim miłośnikom sportu zapewniamy emocje podczas turnieju piłkarskiego na głównej płycie stadionu, możliwość zwiedzenia autobusu, którym drużyna Legii przemieszcza się po Polsce, przybicia piątki Misiowi Kazkowi. Przede wszystkim będzie można zobaczyć na żywo stadion wielokrotnego Mistrza Polski – Legii Warszawa.

Szczegóły, lista atrakcji i regulamin znajdziecie na stronie http://www.nick.com.pl/kidsfest

Bilety na to wydarzenie w cenie 10 zł dostępne są na stronie kidsfest.legia.com. Posiadacze aktualnych kart kibica Legii Warszawa, posiadacze karnetów na sezon 2018/19, a także wychowankowie przedszkoli piłkarskich Legia Soccer School (LSS) i Akademii Legii Warszawa uprawnieni są do 50% zniżki.

Bilety do nabycia na stronie http://kidsfest.legia.com

Posiadacze Kart Kibica Legii, Karnetów Legii i wychowankowie przedszkoli piłkarskich Legia Soccer School mogą zakupić bilety z rabatem aż 50%! Każda osoba uprawniona do zniżki może kupić bilety dla maksymalnie 4 osób (siebie i 3 osób towarzyszących).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.