Gorące okazje Black Friday – najpiękniejsza polska porcelana nawet do 40% taniej!

najpiękniejsza polska porcelana
Stone Age Baltic
Druga połowa listopada to okres gorących zakupów, dlatego wiele osób już teraz myśli o świątecznych prezentach dla najbliższych. Dobrze się składa, ponieważ z okazji Black Friday, najwięksi w Polsce producenci porcelany z Ćmielowa i Lubiany, przygotowali wiele atrakcyjnych promocji. Szaleństwo zakupów trwa, z niektórych rabatów już można skorzystać! Które produkty kupimy w atrakcyjnej cenie?

Bestsellery w przystępnych cenach i nowości, których nie można przeoczyć!

Najbliższe dni upłyną pod hasłem wyjątkowych zakupów! Z tej okazji, wybrane kolekcje marek Lubiany, Ćmielowa, Ćmielów Design Studio i Chodzieży zostaną przecenione nawet do 40%! Oferta obejmuje między innymi takie fasony jak Rococo, Lwów, Bolero, Iwona, Akcent, Happa, Sofia oraz Kamelia.

Kamelia Złota Linia
Kamelia Złota Linia
 Empire Belweder
Empire Belweder

Ćmielowski Koneser – perła polskiej porcelany

Nadchodzący weekend będzie również niepowtarzalną, bo jedyną w roku okazją, by zdobyć w promocyjnej cenie artykuły z ćmielowskiej linii Koneser, z której przeceniony zostanie cały asortyment. To wiadomość, która ucieszy na pewno niejednego sympatyka polskiej i jakościowej porcelany!

Wyprzedaż z okazji Black Friday obejmuje asortyment na stronie internetowej https://porcelana.pl/promocje oraz we wszystkich salonach firmowych. Promocje potrwają do 29 listopada br., to idealna okazja, by rozpocząć poszukiwania świątecznych upominków!

Polska Grupa Porcelanowa jest właścicielem marek porcelany: Lubiana, Ćmielów, Chodzież i Ćmielów Design Studio.
Ideą jej powstania, w lipcu 2018 roku, było zwiększenie dostępności wysokiej jakości produktów z wielopokoleniową tradycją. W ramach Grupy funkcjonują cztery odrębne marki: Ćmielów, Lubiana, Chodzież oraz Ćmielów Design Studio, które różnicuje rodzaj oferty, a łączy chęć realizacji potrzeb klientów, dla których fabryki szczycące się długoletnią tradycją produkują najwyższej jakości zastawę stołową. Jako grupa łącząca tradycję ze współczesnością, Polska Grupa Porcelanowa chce wyróżniać się nie tylko doskonałym wzornictwem i jakością, ale także sprawną organizacją i nowoczesnymi systemami współpracy z dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

Więcej informacji o ofercie firmy dostępnych jest na stronie internetowej porcelana.pl oraz na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.