Ferie zimowe na Ursynowie

Ferie zimowe na Ursynowie

Ferie w mieście nie muszą być nudne. Na Ursynowie na pewno nie będą. Zapraszamy do Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy”,
Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów, Ursynoteki oraz Domu Kultury SMB Imielin.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć w czasie ferii: robotyka i programowanie, warsztaty naukowe, architektoniczne, budowa instrumentów, zajęcia taneczne i teatralne, warsztaty designu i grafiki, darmowe pokazy bajek.

Podczas ferii w niedzielę, 19 lutego, odbędzie się projekcja filmu „Marona – psia opowieść” w ramach cyklu Poranki Filmowe w Domu Sztuki.

Przypominamy także o tym, że codziennie działa Lodowisko na Ursynowie przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12b). Korzystanie z lodowiska oraz wypożyczanie sprzętu jest darmowe.

Poza tym Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza młodzież w wieku 16-19 lat do korzystania z siłowni w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – bilet 5 zł.

Szczegółowe informacje:

Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”

Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów

Biblioteka Publiczna im. Juliana Ursyna Niemcewicza

Dom Kultury SMB Imielin

  • Warsztaty muzyczne i koncert „Super iM ROCK koncert Jubileusz 25 lat”. Warsztaty w dniach 20-24.02.2023 r., w godz. 16.00 – 21.00 (ćwiczenia i konsultacje z profesjonalnymi muzykami). Koncert w sobotę, 25.02.2023 r., godz. 18.30. Wstęp wolny.

Zapraszamy także na poranki filmowe w Domu Sztuki – w niedzielę, 19 lutego wyświetlany będzie film „Marona – psia opowieść”(otwiera się w nowej karcie).  Przypominamy także o tym, że codziennie działa Lodowisko na Ursynowie(otwiera się w nowej karcie) przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12b). Korzystanie z lodowiska oraz wypożyczanie sprzętu jest darmowe. Poza tym Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza młodzież w wieku 16-19 lat do korzystania z siłowni w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – bilet 5 zł.

https://ursynow.um.warszawa.pl/-/ferie-zimowe-na-ursynowie


Przeczytaj też:

Wydarzenia weekend – klik
Reklama