Warsaw Challenge 2018.
W ostatni weekend wakacji startujemy z 12. edycją Warsaw Challenge. Ponownie bawimy się w Forcie Bema. W tym roku przygotowaliśmy 3 dni pełne Hip-Hop’u.
PROGRAM:
➪ Piątek Klub SPATiF
⦁ Jam i eliminacje Breaking 1vs1 / 1vs1 Bgirls
⦁ Bboy Mouse x Bboy Pluto Warsztaty
+ Before Party Warsaw Challenge x KhanFu x Lazy One
➪ Sobota Fort Bema
SCENA BOCZNA:
11.30 – 12.00 Rejestracja tancerzy
11.30 – 12.15 Jam muzyczny
12.15 – 14.00 Eliminacje crew vs crew, Eliminacje Bgirls Cypher
14.00 – 15.00 Breaking 1vs1 eliminacje
15.00 – 16.00 Hip-Hop Jam
16.00 – 17.15 Król/Królowa Koła Hip-Hop
17.15 – 17.30 Cyphers
17.30 – 18.30 Soul Train (Kwalifikacje Waacking)
18.45 – 19.45 Król & Królowa koła Waacking
SCENA GŁÓWNA:
16.00 – Rozpoczęcie imprezy
16.00 – 17.00 Pierwsza runda eliminacji do turnieju głównego
17.00 – 18.00 Koncert Otsochodzi
18.00 – 18.30 Półfinały walk breaking 1vs1
18.30 – 19.00 Półfinały walk eliminacyjnych do turnieju głównego
19.00 – 20.00 Koncert Paluch Oficjalnie
20.00 – 20.45 Finały turnieju Breaking / Hip-Hop / Waacking
20.45 – 21.00 Show PHENOM FORM / FRANCJA
21.00 – 22.00 KONCERT Devin The Dude
22.00 Soul Service X Plash X Lazy One / Between Party Warsaw Challenge
➪ Niedziela Fort Bema
12.00 – 13.30 Rejestracja tancerzy
14.15 – 15.00 Pierwsza runda turnieju głównego Breaking
15.00 – 16.00 Koncert Dwa Sławy
16.00 – 16.45 Druga runda turnieju głównego Breaking
16.45 – 17.30 Trzecia runda turnieju głównego Breaking
17.30 – 18.30 Koncert: O.S.T.R.
18.30 – 19.00 Półfinał turnieju głównego Breaking
19.00 – 19.00 MINUTA HAŁASU
19.00 – 20.00 KONCERT The Beatnuts
20.00 – 20.10 Pokaz sędziów
20.10 – 20.30 Finał Turnieju Breaking
20.30 – 22.00 KONCERT Albo inaczej
22.00 Zakończenie imprezy
22.00 – AFTER PARTY – W KLUBIE SPATiF
⦁ Turniej główny Breakdance (Nagroda 15000zł)
⦁ Skate Contest
⦁ Strefa Food Trucks
⦁ Strefa warsztatów tanecznych
+ After Party
Jury:
✰ Pluto / Ruffneck Attack (Ukraina)
✰ David Colas / Compte Full (Francja)
✰ Mouse / MZK, FloorGangz (UK)
✰ Greku / Polskee Flavour (PL)
✰ Tony Rock / /Top 9 (Russia)
Dj’s
✰DJ KHANFU (UK)
✰DJ PLASH (PL)
Host:
✰ RADEMENEZ
Top7:
✰ Momentum (Portugalia)
✰ Predatorz (Rosja)
✰ XVII Generation (Hiszpania)
✰ Unstopables (Izrael)
✰ From Down Town (Francja)
✰ Soul Maverics (Anglia)
✰ Vagabonds (Francja)
✰ Ekipa z Eliminacji Warsaw Challenge 2018
Zapisy dla tancerzy do 28.08.2018 – www.warsawchallenge.com
Organizatorzy:
Miasto St. Warszawa
Stołeczna Estrada
In the last weekend of summer holidays we start with the 12th edition of Warsaw Challenge !!!
We’re having fun in Fort Bema again. This year we have prepared 3 days full of Hip-Hop:
➪ Friday Klub SPATiF
16.00 – 18.00 – Bboy Mouse x Bboy Pluto Warsztaty
18.00 – 19.00 Bboy JAM
19.45 – 20.30 Bboys/Bgirls 1vs1
20.30 – 20.50 Finals 1vs1 Bgirls
20.50 – 22.00 Finals 1vs1 Bboys
➪ Saturday
SIDE STAGE:
11.30 – 12.00 REGISTRATION
11.30 – 12.15 Bboy JAM
12.15 – 14.00 Prelims crew vs crew) (12.15 – 13.30), Prelims Bgirls Cypher
14.00 – 15.00 Breaking 1vs1 Prelims
15.00 – 16.00 Hip-Hop Jam
16.00 – 17.15 King & Queen of Hip-Hop Cypher
17.15 – 17.30 Cyphers
17.30 – 18.30 Soul Train (Prelims Waacking)
18.45 – 19.45 King & Queen of Waacking Cypher
MAIN STAGE:
16.00 – OPENING
16.00 – 17.00 First round of crew vs crew preelims
17.00 – 18.00 Concert Otsochodzi
18.00 – 18.30 Semifinal breaking 1vs1
18.30 – 19.00 Semifinal of crew vs crew preelims
19.00 – 20.00 Concert Paluch Oficjalnie
20.00 – 20.45 Final battles of Breaking / Hip-Hop / Waacking
20.45 – 21.00 Show PHORM
21.00 – 22.00 CONCERT Devin The Dude
22.00 Soul Service X Plash X Lazy One / Between Party Warsaw Challenge (Aleje Ujazdowskie no.45)
➪ Sunday
12.00 – 13.30 REGISTRATION
14.15 – 15.00 First round crew vs crew
15.00 – 16.00 Concert Dwa Sławy
16.00 – 16.45 Second round crew vs crew
16.45 – 17.30 Third round crew vs crew Breaking
17.30 – 18.30 Concert: O.S.T.R.
18.30 – 19.00 Semifinal battles crew vs crew
19.00 – 19.00 MINUTE OF NOISE FOR ALL BBOYS WHO PAST AWAY
19.00 – 20.00 CONCERT The Beatnuts
20.00 – 20.10 JUDGES INTRO
20.10 – 20.30 Final battle Crew vs Crew
20.30 – 22.00 CONCERT Albo inaczej
22.00 – AFTER PARTY – SPATiF Club (Aleje Ujazdowskie no.45)
Judges:
✰ Pluto – Ruffneck Attack (Ukraine)
✰ David Colas / Compte Full (France)
✰ Mouse / MZK, FloorGangz (UK)
✰ Greku / Polskee Flavour (PL)
✰ Tony Rock / /Top 9 (Russia)
Dj’s
✰ KHANFU (UK)
✰ PLASH (PL)
PLUS WARSAW BAND
Host:
✰ RADEMENEZ
Invited Crews:
✰ Momentum (Portugal)
✰ Predatorz (Russia)
✰ XVII Generation (Spain)
✰ Unstopables (Israel)
✰ From Down Town (France)
✰ Soul Maverics (UK)
✰ Vagabonds (France)
✰ Crew from filters Warsaw Challenge 2018
More information soon!
Registration open until 28.08.2018 on www.warsawchallenge.com
https://www.facebook.com/events/1671211272977457/
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.