Zlot Futraków w Parku Szymańskiego

Wiosenne food trucki na Targówku

Smaczna majówka z food truckami na Woli! Wiosenny piknik dla całej rodziny.

Weekend od 17-19 maja upłynie na Woli pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania na kultowym już evencie z „FUTRAKAMI”. Restauracje na kółkach aż przez 3 dni będą karmić mieszkańców WARSZAWY swoimi popisowymi daniami. Kulinarna majówka będzie miała miejsce w Parku Szymańskiego na warszawskiej Woli.

Oryginalny burger, belgijskie frytki, a może danie z dalekiej Tajlandii? Dania przygotowane przez prawdziwych pasjonatów kuchni znajdziecie na zlocie inaugurującym tegoroczny sezon foodtruckowy na warszawskiej Woli. 17-19 maja to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy dobrego jedzenia.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po zimowej przerwie food trucki wróciły do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.
zlot food truckow warszawa
Do Parku Szymańskiego zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.
Organizatorem zlotu są FUTRAKI, organizacja, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

 Piątek: 15:00- 21:00

 Sobota: 12:00-21:00

 Niedziela 12:00-20:00

Miejsce zlotu: Park Szymańskiego, Warszawa.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. 

Przeczytaj też:

Muzeum Narodowe w  Warszawie
Muzea za darmo Warszawa – klik
Wydarzenia w  Warszawie weekend – klik
Wydarzenia w Warszawie w tym miesiącu – klik
Park Akcji „Burza” pod Kopcem Powstania Warszawskiego – klik