Wystawa Budowli z Klocków LEGO w Galerii Mokotów

Wystawa Budowli z Klocków LEGO w Galerii Mokotów

Wyjątkowa Wystawa Budowli z Klocków LEGO® w Galerii Mokotów

To największa tego typu Wystawa Budowli z Klocków LEGO® w Europie. Na odwiedzających czekają różnorodne konstrukcje– nie zabraknie stworzonych z klocków postaci i przedmiotów inspirowanych kultowymi filmami, serialami i kreskówkami czy znanymi obiektami z całego świata.

Galeria Mokotów po raz kolejny poszerza swoją ofertę, zapraszając na Największą w Europie Wystawę Budowli z Klocków LEGO®. Odwiedzający będą mogli obejrzeć ponad 100 konstrukcji z klocków, takich jak ogromny, ponad 7-metrowy pojazd inspirowany statkiem kosmicznym Sokół Milenium™, Krzywą Wierzę w Pizie o wysokości 2,5 m, imponującej długości Wielki Mur Chiński – ma aż 55 m, co czyni go prawdopodobnie najdłuższym modelem muru na świecie, Górę Rushmore czy galerię obrazów wykonanych z klocków LEGO®.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych gości – czekają na nich modele inspirowane postaciami z popularnych animacji. Na Wystawie znajduje się również Strefa Zabawy, w której każdy może spróbować swoich sił i zbudować własne , nawet najbardziej szalone, konstrukcje.

Luwr-Wystawa-Budowli-z-Klocków-LEGO-w-Galerii-Mokotów

– Wystawa Budowli z Klocków Lego w ostatnich latach stała się istotnym punktem na kulturalno-rozrywkowej mapie stolicy. Tegoroczna Wystawa jest wyjątkowa – to już piąta, jubileuszowa edycja Wystawy w Warszawie. Najlepszym dowodem rangi naszego wydarzenia jest liczba odwiedzających – podczas poprzednich edycji Wystawę obejrzało niemal milion osób. Niezwykle doceniamy fakt, że mogliśmy otworzyć naszą ekspozycję w jednym z  najbardziej renomowanych centrów handlowych w Warszawie – Galerii Mokotów. Dziękujemy Dyrekcji Galerii Mokotów za gościnność i jesteśmy zadowoleni, że będziemy mogli prezentować Wystawę aż do czerwca 2022 roku. – powiedział Rafał Szymański, organizator Wystawy Budowli z Klocków LEGO®

obrazy w klockow lego

– Cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z Wystawą Budowli z Klocków LEGO® i tym samym poszerzyć naszą ofertę rozrywkową skierowaną do rodzin. Jako że Wystawa posiada też duży walor edukacyjny jest ona idealnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu wspólnie z dziećmi. – komentuje Agata Berndt-Wazelin, Rzeczniczka Prasowa Galerii Mokotów – Możliwość goszczenia w naszym centrum handlowym wystawy na tak wysokim poziomie jest dowodem na popularność Galerii, jej silną pozycję na rynku a także na uważność z jaką Galeria obserwuje potrzeby swoich klientów starając się zawsze wyjść im na przeciw.

Galeria Mokotów wychodzi poza ramy klasycznie rozumianego centrum handlowego. Proponuje swoim klientom bogatą ofertę różnorodnych restauracji, nowoczesne kino oraz organizuje wystawy i wydarzenia, dzięki czemu jest świetnym miejscem spotkań i rozrywki.

Wystawa znajduje się na 1 piętrze. Ekspozycja zajmuje 2100 m2 powierzchni, składa się z ponad 100 makiet zbudowanych z 7 milionów klocków. Wystawę będzie można obejrzeć do 27 lipca 2022 r.

Ekspozycji towarzyszy 3D Trick Gallery, podzielonej na dwie strefy: strefę selfie, w której odwiedzający będą mogli wykonać niezwykłe zdjęcia w interaktywnych scenografiach oraz strefę obrazów 3D, gdzie dzięki specjalnym okularom goście przeniosą się w fascynujący trójwymiarowy świat.

Bilety: https://wystawaklockow.pl/

/materiały prasowe/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.