Summer Idea Hub: Letnia przestrzeń coworkingowa na plaży

Summer Idea Hub 
Po raz drugi Idea Bank na sezon letni otworzył Idea Hub nad Wisłą – letnią przestrzeń coworkingową przy nadwiślańskiej plaży

Nikt nie lubi pracować w wakacje. Ale prowadzenie firmy latem, gdy żar leje się z nieba, nie musi być przykre, pod warunkiem, że pracuje się w szortach, w wygodnym leżaku, z kubkiem zimnej lemoniady. Prowadząc biznes w Summer Idea Hub, przestrzeni coworkingowej usytuowanej na piętrze Tematu Rzeka i zaaranżowanej specjalnie do pracy w okresie letnim, przedsiębiorca może łączyć przyjemne z pożytecznym.

Stworzony specjalnie na okres wakacyjny Summer Idea Hub powiela funkcjonalności pozostałych Idea Hubów. Ze względu na swoją lokalizację i słoneczny taras z leżakami, pozwala dodatkowo cieszyć się piękną pogodą i świeżym powietrzem bez konieczności przerywania pracy. Wakacyjna przestrzeń coworkingowa mieści się przy nadwiślańskiej plaży, po praskiej stronie Wisły, w pobliżu Mostu Poniatowskiego. Spragnionym lata gościom serwowana jest tu darmowa lemoniada i mrożona kawa. Choć miejsce zostało stworzone przez Idea Bank, nie są w nim świadczone usługi bankowe, a przestrzeń ma na celu promocję marki Idea Hub.

W strefie coworkingowej znajdują się 3 biurka dla 8 osób. Jest też sala konferencyjna dla 6 osób (oba pomieszczenia są klimatyzowane). Oprócz tego na tarasie do dyspozycji gości jest 10 leżaków i kilka puf. W tym samym czasie może tam przebywać około 20 osób. Szybkość internetu to 10MB/s.
Przestrzeń Summer Idea Hub w Temacie Rzeka oraz ciepłe i ziemne napoje są jest dostępne dla wszystkich. Aby skorzystać z bezprzewodowego internetu należy być klientem Idea Banku (wymagany jest login i hasło do bankowości internetowej).

Summer Idea Hub w Temat Rzeka, ul. Wybrzeże Szczecińskie plaża przy moście Poniatowskiego
godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-20:00
weekendy w godz. 12:00-18:00
Bezpłatny parking znajduje się w okolicy Stadionu Narodowego
Placówka będzie czynna do września 2016 roku.

Pod marką Idea Hub kryją się nowatorskie placówki Idea Banku, stworzone z myślą o właścicielach małych firm, którzy nie mają własnego miejsca do pracy i biznesowych spotkań. W Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 87, Polnej 11 i Zajęczej 15 już funkcjonują oddziały Idea Hub, z których przedsiębiorca może kierować firmą, mając do dyspozycji cowork, narzędzia biurowe oraz sale konferencyjne na spotkania z kontrahentami. Każda placówka zapewnia swobodny dostęp do Wi-Fi, świeżej prasy oraz pysznej kawy.

Odnośnik do informacji  na temat Idea Hub na stronie Banku

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.