Pan Wigwam gra na Ząbkowskiej

Pan Wigwam gra na Ząbkowskiej.

Zapraszamy na improwizowane wtorki w plenerze. O 19.00 Teatr improwizacji Pan Wigwam będzie występował w Ogrodzie na Ząbkowskiej. Zagramy dla Was na tzw. szpontanie. Jedno jest pewne, za każdym razem będzie to nowa historia i sami jeszcze nie wiemy jaka.

3 lipca 2018, godz. 19:00

Ząbkowska Grolschownia, ul. Ząbkowska 9a, 

Wstęp wolny, dobrowolnie kapeluszowany.

O TEATRZE:

Teatr Improwizacji Pan Wigwam powstał w 2014 roku. Jego nazwa pochodzi z czasów, gdy podczas wspólnego wyjazdu integracyjnego, Daniel Siedlecki założył na głowę prześcieradło i poszedł straszyć innych mieszkańców daczy, na co Michał Głębicki nazwał go „Panem Wigwamem”, chociaż Danielowi wydawało się, że jest duchem. Owo zawiedzione oczekiwanie stało się mitem założycielskim nowego teatru improwizacji, który do dziś igra sobie z horyzontem oczekiwań widza.Cechą spektakli improwizowanych wigwamowców są eksperymenty fabularne: nagłe zwroty akcji, realizm przechodzący w absurd i głupota na potęgę.
Każdy występ jest premierą, gdyż jest jednorazowy i niepowtarzalny.

Od 2015 roku przy teatrze improwizacji działa też Szkoła Improwizacji Teatralnej Wigwam Sql, która stała się wylęgarnią nowych członków grupy. Więcej na stronie http://panwigwam.pl.

https://www.facebook.com/events/1712381698869118/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.