27. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE

27. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE.

Tysiące roślin, setki aranżacji oraz mnóstwo inspiracji dla Twojego domu i ogrodu w pawilonach rozkwitających feerią barw i roztaczających niepowtarzalne zapachy. Przed nami 27. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz będąca częścią targów 4. edycja FLOWER EXPO POLSKA.

NATURALNY WYBÓR
7 września 2019 r. – tę datę do swojego kalendarza powinni wpisać nie tylko entuzjaści roślin, ale również każdy, kto interesuje się zielenią i chce wprowadzić ją do przestrzeni wokół siebie. ZIELEŃ TO ŻYCIE i FLOWER EXPO POLSKA to największe międzynarodowe targi roślin i ogrodów. Trzeci dzień (sobota) jest otwarty dla publiczności, dla której zieleń jest naturalnym wyborem przy myśleniu o wnętrzu i najbliższym otoczeniu,
a jednocześnie zwraca uwagę na korzyści płynące z posiadania ogrodu i bliskiego kontaktu z przyrodą.

Poza dekoracją otoczenia, domu czy wnętrza, zieleń to także sposób na odreagowanie stresów, realizację pasji, czystsze powietrze, ruch i relaks, a także stworzenie miejsca zabawy i odpoczynku. Uczestnicy w jednym miejscu i czasie dowiedzą się u źródeł, które rośliny są bardziej, a które mniej wymagające, jak je pielęgnować, komponować, leczyć czy jeszcze lepiej zapobiegać problemom zdrowotnym w sposób przyjazny dla środowiska. Przy tych działaniach niezbędne są narzędzia i maszyny, które będzie można obejrzeć oraz sprawdzić na wystawie.

BLISKO NATURY W MIEJSKIM STYLU
Odwiedzający wystawę mieszkańcy metropolii skorzystają ze specjalnie dla nich przygotowanego programu – pokazów florystycznych inspirujących jak samodzielnie udekorować wnętrze, prezentacji stylowych aranżacji roślin doniczkowych i kompozycji. W programie przewidziane są również wykłady otwarte umożliwiające zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu sadzenia, pielęgnacji czy funkcjonowania ogrodu m.in. bioróżnorodności, sekretnego życia pszczół czy prowadzenia warzywno–owocowego ogrodu ozdobnego. Ale to nie wszystko. Podczas Targów będzie można wziąć udział w warsztatach biżuterii roślinnej, zobaczyć jak przyciągnąć pszczoły do ogrodu, zbudować domki dla zapylaczy oraz skorzystać z wiedzy ekspertów w Strefie Porad. Na gości czeka również zielona Strefa Relaksu oraz Kiermasz Roślin, na którym nie tylko uzyskamy profesjonalne doradztwo, ale też kupimy wyjątkowe rośliny prosto od producentów.

Kiedy:  5-7 września 2019 r.
Miejsce: EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

www.zielentozycie.pl;

Godziny otwarcia i ceny biletów – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.