Warszawa Ferie 2019

Warszawa Ferie 2019

W tym roku dzieci z województwa Mazowieckiego rozpoczną ferie zimowe 28 stycznia 2019 roku. Ferie potrwają do 3 lutego. Prezentujemy listę atrakcji dla dzieci, które czynne są w sezonie zimowym oraz ferie 2019.

Ferie na Zimowym Narodowym

Płyta PGE Narodowego po raz szósty zamieniła się w Zimowe Miasteczko. Powróciły lodowiska, górka lodowa, bumper cars i curling. Na najmłodszych czekają “Poranki dla dzieci”, czyli nauka jazdy na łyżwach w formie zabawy, z kolei na starszych imprezy “Disco lodowisko” z najlepszymi DJ-ami. Jedną z tegorocznych nowości są zajęcia fitness na łyżwach. Na parkingu podziemnym PGE Narodowego wystartował Skatepark Zimowego Narodowego.
Więcej informacji – klik

Ferie zimowe na Górce Szczęśliwickiej

Ferie zimowe są najgorętszym okresem dla każdego narciarza czy snowboardzisty. Mimo niskich temperatur, my podgrzewamy atmosferę i jeździmy po 2 godziny dziennie! Jest to wystarczająco długo aby się czegoś nauczyć i wystarczająco, się zmęczyć. Oprócz nauki jazdy możemy zaoferować dużo zabawy, uśmiechu i wyśmienitą atmosferę, przy której trudno się nudzić!
Więcej informacji – klik

Lodowiska w Warszawie

Lista darmowych lodowisk w Warszawie – klik
Lista darmowych i płatnych lodowisk w Warszawie – klik

Zima w Mieście, w Domu Kultury Stokłosy

W tym roku w Dom Kultury Stokłosy zaprasza na warsztaty plastyczne oraz warsztaty teatralne.
Wstęp: bezpłanie – obowiązują zapisy
Więcej informacji – klik

Zima w mieście 2019 URSUS

Zapraszamy serdecznie na akcję “Zima w mieście 2019” do Izby Tożsamości Ursusa.

Więcej informacji – klik

W ferie zimowe w Muzeum Narodowym w Warszawie

W ferie zimowe MNW zaprasza na zajęcia dla rodzin z dziećmi. W tym roku uczestnicy będą bawić się kolorami, trenować spostrzegawczość i gimnastykować wyobraźnię.

Odnośnik do wydarzenia

Ferie Zimowe w Wola Fun Park

Nie musisz nigdzie wyjeżdżać z dzieckiem, aby spędzić aktywne ferie zimowe! W okresie od 27.01.2019 do 10.02.2019. zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do naszej zimowej strefy w Parku Ulricha przed CH Wola Park.
Odnośnik do wydarzenia

Fot. Magda Starowieyska, Muzeum POLIN

Ferie zimowe w Maciusiowym królestwie

W niewielkiej  grupie, przez 5 dni będziemy podróżować po Maciusiowym królestwie. Punktem wyjścia uczynimy najnowszą wystawę “W Polsce króla Maciusia. 100-lecie odzyskania niepodległości” po czym zbadamy “od kuchni” całe nasze muzeum, przyglądając się barwnym elementom kultury i tradycji żydowskiej.
Więcej informacji – klik

Ferie Zimowe w FabLab Wbijaj!

Będziemy robić zabawki ale nie tylko! Pieski, jeże, samochody czy łódeczki będą czekać na najmłodszych. Domek dla lalek, budka dla ptaków czy nowy organizer na biurko jest również do zmajstrowania.
Więcej informacji – klik

c w Bielańskim Ośrodku Kultury

Ferie nie muszą być nudne. Zapraszamy do Bielańskiego Ośrodka Kultury. Czekają na Was spektakle, koncerty z zajęciami interaktywnymi, warsztaty taneczne oraz zimowy maraton gier planszowych.
Odnośnik do wydarzenia

Zima w Kadrze

Ferie w „Kadrze” to okazja, by odpocząć od codziennej, szkolnej rutyny i nauczyć się tego, czego w szkole nie uczą: jak łączyć przyjemne z pożytecznym! Dzieci wyruszą w podróż dookoła świata, poznają nowe technologie i stare zwyczaje. Rozbudzimy ich ciekawość, oferując kilka bloków tematycznych.
Odnośnik do wydarzenia

Zima w mieście 2019

Od poniedziałku, 28 stycznia, warszawscy uczniowie będą bezpiecznie i aktywnie spędzać wolny czas korzystając z wielu atrakcji programu „Zima w mieście”. Stolica zaplanowała dla swoich najmłodszych mieszkańców dwa tygodnie obfitujące w zajęcia edukacyjno-wychowawcze, naukowe, kulturalne i sportowe.

Odnośnik do wydarzenia

Ferie w Łazienkach 2019: Otwarta Pracownia Zimowego Pejzażu

Zapraszamy do otwartej pracowni w Starej Kordegardzie, gdzie można będzie stworzyć zimowe prace inspirowane malarstwem holenderskim oraz poszaleć twórczo na rysunkowym lodowisku.
Odnośnik do wydarzenia

Zima w mieście w Bibliotece na Woli

Odnośnik do wydarzenia

Zimowy Wilanów 2019

Zapraszamy do zabawy na górce i lodowisku.

Odnośnik do wydarzenia

Rajdowa Zima w Mieście w Blue City

Rajdowa Zima w Mieście 2019! to świetna okazja do zdobycia wiedzy na temat budowy, konstrukcji i funkcjonalności modeli samochodów, ale przede wszystkim do zdobycia umiejętności swobodnego poruszania się po torze i poznania technik jazdy.
Odnośnik do wydarzenia


Przeczytaj też:

Pijalnia czekolady Karmello Nowy Świat – klik

fot. Marcin Mastykarz

Królewski Ogród Światła – klik

Wystawa: Viva Moniuszko! w Galerii Opera – klik

Wystawa: “Krzycząc: Polska! Niepodległa 1918”-klik

Wystawa: “Znaki wolności. O trwaniu polskiej tożsamości narodowej” w Zamku Królewskim – klik

„Zima w Mieście” 2019 – bezpłatna komunikacja miejska również bez Karty Ucznia – klik

 

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.