Rajdowa Zima w Mieście 2019 w Blue City

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Rajdowa Zima w Mieście 2019 w Blue City.

Podczas ferii w mieście można robić wiele ciekawych rzeczy. Na przykład uczyć się jazdy zdalnie sterowanymi modelami samochodów. Bezpłatnych lekcji na torze RC w Blue City udzielać będą instruktorzy – zawodnicy RC.

Rajdowa Zima w Mieście 2019! to świetna okazja do zdobycia wiedzy na temat budowy, konstrukcji i funkcjonalności modeli samochodów, ale przede wszystkim do zdobycia umiejętności swobodnego poruszania się po torze i poznania technik jazdy.

Od 24 stycznia (czwartek) do 6 lutego (środa) w Blue City, na poziomie -1 przy fontannie na dzieci będzie czekał duży tor RC oraz instruktorzy z ATA Świat Modeli.

W godzinach 11-15 z bezpłatnych lekcji o różnych stopniach zaawansowania korzystać będą mogły dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 lat, a po godzinie 15 tor będzie dostępny dla osób w każdym wieku, ale już odpłatnie. Grupy powyżej 15 osób należy zapisywać telefonicznie, pod numerami telefonu 601 306 965 lub 691 381 149.

– Biorąc udział w zajęciach Rajdowej Zimy w Mieście, dzieci mogą zdobyć nowe umiejętności i przekonać się, czy tego rodzaju zabawa jest dla nich interesująca. Być może będzie to impuls do zaangażowania się w sportowe zdalne sterowanie samochodami. Wielu uczestników naszych zajęć i zawodów z poprzednich lat, kontynuuje swoją przygodę z modelarstwem RC i bierze udział w wyścigach wyczynowych. Należą do nich instruktorzy, którzy będą prowadzić zajęcia podczas ferii – mówi Niko Triandafilidis, prezes ATA Świat Modeli, organizator „Rajdowej Zimy w Mieście 2019!” i wielu zawodów RC.

Zajęcia prowadzone przez ATA Świat Modeli na torze RC w Blue City odbywają się cyklicznie podczas wakacji, pod nazwą „Rajdowe Lato w Mieście” i od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem, stąd pomysł, aby poprowadzić je również zimą.

– Na treningi zapraszamy również rodziców. Zabawa zdalnie sterowanymi samochodami jest świetnym sposobem na wspólne spędzanie czasu – zachęca Niko Triandafilidis.

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.