Walentynki 2017 w Warszawie. Zakochaj się w komunikacji miejskiej

Walentynki 2017

14 lutego 2017 roku, wszyscy zakochani, samotni i Ci, którzy szukają wciąż swojej drugiej połówki będą mogli przejechać się specjalną linią tramwajową W-1 i autobusową W-2, przygotowaną przez ZTM. Zabytkowe tramwaje wyjadą z placu Narutowicza, dotrą na Pragę mostem Poniatowskiego, a na Ochotę wrócą mostem Śląsko-Dąbrowskim. Autobusy linii W-2 będą zaczynały kursy na ulicy Konwiktorskiej, dotrą do Łazienek Królewskich Krakowskim Przedmieściem i Nowym Światem. Na pasażerów będą czekały walentynkowe niespodzianki.

Z okazji walentynek 14 lutego zostaną uruchomione specjalne linie – tramwajowa W-1 i autobusowa W-2.

Linia tramwajowa W-1, obsługiwana zabytkowymi wagonami, będzie kursowała na trasie: PL. NARUTOWICZA – Grójecka – pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – al. Zieleniecka – Targowa – al. Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Nowowiejska – Filtrowa – PL. NARUTOWICZA.

Linia autobusowa W-2 obsługiwana przez autobusy elektryczne, będzie jeździła na trasie: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska) – pl. Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Al. Ujazdowskie – ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE.

Tramwaje i autobusy będą kursowały w godzinach 12:00-20:00 z częstotliwością 30 minut. W pojazdach linii W-1 i W-2 będą obowiązywały wszystkie bilety ZTM.

Na Rynku Starego Miasta od godziny 15:00 każdy będzie mógł wyznać miłość na scenie otwartego mikrofonu (nie zabraknie nagród). Kulminacją imprezy będzie specjalny koncert Łukasza Zagrobelnego. Wszystkich zapraszamy od godziny 20 na Kredytową 9 do na zabawę walentynkową przy dźwiękach DJ-ów EXBOYFRIENDS.

Do uczestnictwa w wydarzeniu zachęcają spoty emitowane w pojazdach komunikacji miejskiej. Dodatkowo w POP-ach na stacjach metra, parkingach P+R oraz wybranych przystankach komunikacji miejskiej zostały umieszczone walentynkowe plakaty.

To jeszcze nie koniec atrakcji. W walentynki pracownicy ZTM i miejskich przewoźników będą rozdawać pasażerom lizaki. Na profilu ZTM w serwisie Facebook ogłoszony został konkurs na najlepsze historie miłosne „Zakochaj się w komunikacji miejskiej”. Zachęcamy do uczestnictwa i zapoznania się z regulaminem.

Lista pomysłów na spędzenie Dnia Zakochanych w Warszawie – klik

Strona ZTM – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.