W Atrium Promenada otwarty zostanie sklep TK Maxx

23 lutego 2017 roku warszawiacy zyskają kolejny stylowy adres. Punktualnie o godz. 10:00 w CH Atrium Promenada otwarty zostanie szósty sklep TK Maxx w stolicy! W drugim sklepie po prawej stronie Wisły znajdziemy tysiące markowych produktów z oferty damskiej, męskiej i dziecięcej, a także obuwie, dodatki i produkty dla domu – wszystko do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie! Dodatkowo, w dniu otwarcia na klientów czekać będą wyjątkowe atrakcje!

Już czas, by po raz kolejny zawołać HELLO Warsaw! 35 sklep TK Maxx w Polsce otworzy się punktualnie o 10:00, 23 lutego w Atrium Promenada. Na ponad 2000 m 2 klienci znajdą wyjątkowe perełki wśród wieszaków z odzieżą damską, męską i dziecięcą, a także w działach z akcesoriami, obuwiem i meblami oraz dodatkami dla domu. TK Maxx, oferujący tysiące produktów do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie, to doskonałe miejsce na rodzinne zakupy, które idealnie uzupełni ofertę Promenady.

W dniu otwarcia, zgodnie z tradycją, na klientów TK Maxx czekać będą liczne atrakcje, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Dodatkowo, przez cały dzień w specjalnej fotobudce TK Maxx będzie można robić sobie zabawne zdjęcia, które wezmą udział w konkursie na profilu Facebook marki.

TK Maxx w Atrium Promenada (ul. Ostrobramska 75C) znajduje się w nowej części galerii, na poziomie – 1, tuż przy wejściu od ul. Perkuna.

źródło: informacja prasowa

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.