Walentynki 2017. Co robić 14 lutego w Warszawie?

Walentynki 2017 Warszawa. 

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Zakochanych. W tym roku Walentynki wypadają we wtorek. Sprawdź nasze propozycje spędzenia czasu 14 lutego w Warszawie. W przypadku spektakli teatralnych i Planetarium CNK polecamy kupić bilet z wyprzedzeniem.

Walentynki pod gwiazdami w Planetarium Centrum Nauki Kopernik

 

12, 14 i 17 lutego 2017 Muzyka w niewytłumaczalny sposób umie wywoływać w słuchaczu silne emocje. Dlatego też w wielu epokach uznawana była za najważniejszą ze sztuk. Z pewnością nie może zabraknąć jej w walentynkowy wieczór. Magdalena Bojanowicz i Bartosz Koziak zabiorą nas tego dnia w świat zmysłowych dźwięków wiolonczeli.
Odnośnik do wydarzenia

Romantyczny spacer po Krakowskim Przedmieściu

Na spacerze poznanie wiele romantycznych historii, anegdot i ciekawostek dotyczących ludzi związanych z Krakowskim Przedmieściem.
Odnośnik do wydarzenia

Spektakl: „Kobiety kontra mężczyźni – Dzikusa vs Jaskiniowiec”

Walka na stereotypy trwa. Kto będzie górą?

Szczególne show – zabawne, momentami wzruszające i przejmująco prawdziwe. Na scenie Jaskiniowiec i Dzikus w jednym (Emilian Kamiński) oraz Ona (Justyna Sieńczyłło). Czyli to, co najlepsze w „Moim Dzikusie” i „W obronie jaskiniowca” z walentynkowym turbodoładowaniem!
Odnośnik do wydarzenia

Wieczór Walentynkowy w kinie Luna

W programie dwa przedpremierowe pierwsze w Polsce pokazy filmów: „Planetarium” oraz „Dalida”, a także recital aktorki i wokalistki – Moniki Jarosińskiej.
Odnośnik do wydarzenia

Spektakl: Fredro dla dorosłych – mężów i żon

Inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych: mężach, żonach i ich kochankach, z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności. Rewelacyjna gra aktorska, błyskotliwa inscenizacja, zaskakująca interpretacja i przyjemność słuchania polszczyzny w najlepszym wydaniu.
Odnośnik do wydarzenia

Zakochaj się w Warszawie w Walentynki 2017

14 lutego 2017 roku z okazji Walentynek Miasto Stołeczne Warszawa zaprasza mieszkańców na szereg atrakcji dla zakochanych i nie tylko. Na uczestników zabawy czekają m.in. otwarty mikrofon z nagrodami, koncert Łukasza Zagrobelnego z zespołem i wieczorna impreza rozkręcana przez muzyczną ekipę Exboyfriends.
Odnośnik do wydarzenia

Koncert Walentynkowy: WHOA Acoustic

Whoa – młody, pełen energii warszawski zespół zagra wyjątkowy, akustyczny koncert pełen największych romantycznych przebojów. Podczas kameralnego spotkania będziemy mogli usłyszeć hity polskich, jak również zagranicznych artystów. Zespół zaprezentuje klika swoich autorskich kawałków.
Odnośnik do wydarzenia 

Koncert pt. „Gdzie mieszka miłość”

Koncert walentynkowy „Gdzie mieszka miłość”. W programie najpiękniejsze duety i arie operetkowe o miłości.
Wykonawcy: Łukasz Grzegorz Wroński, Wioleta Łukaszewska, Lidia Kitlińska. Koncert poprowadzi Ryszard Rembiszewski.
Odnośnik do wydarzenia

Zakochana Warszawa. Wyznaj miłość z Warsaw Spire

W walentynki ubierzcie się ciepło i przyjdźcie na plac Europejski. W godzinach od 18:00 do 20:00, będzie na Was czekać mnóstwo atrakcji: FOTOBUDKA, lizaki w kształcie serca, czerwone balony, nastrojowe piosenki i nie tylko.
Odnośnik do wydarzenia

Walentynki w Królewskim Ogrodzie Światła

W Walentynki w Królewskim Ogrodzie Światła czekać na Was będzie: złota karoca zaprzęgnięta w sześć koni, grający Ogród Wyobraźni oraz pokazy mappingów na fasadzie pałacu.
Odnośnik do wydarzenia

Kabaret: Cezary Pazura „The Best of 2016”

Drapieżna postać polskiej sceny satyrycznej. Jako komik dał się poznać w pierwszym polskim sitcomie „13 posterunek”. Ceni sobie jednak żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył już cztery programy rozrywkowe, z którymi występuje w całej Polsce. Nie miesza się do polityki. Uprawia satyrę obyczajową. Hasłem przewodnim jego ostatniego programu jest „precz ze smutkiem i szarością”. Ma odciśniętą dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach i własną gwiazdę w Alei Gwiazd w Łodzi.
Odnośnik do wydarzenia

Koncert: PIBLOKTOQ piosenki Marii Peszek.

Podstawą scenariusza są piosenki Marii Peszek. Poza tym teksty zaczerpnięto z artykułów prasowych, informacji encyklopedycznych, internetowych portali informacyjnych. Wykorzystano również fragment „Idioty” Fiodora Dostojewskiego w tłumaczeniu Jerzego Jędrzejewskiego
Odnośnik do wydarzenia

Spektakl: „Master of SEX”

Kolejny interaktywny, pełen humoru seans koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz napisało samo życie. Grzegorz Kordek w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące seksu. Spektakl będzie się 15.02.2017
Odnośnik do wydarzenia

Walentynkowy koncert z przebojami Andrzeja Zauchy

Koncert z największymi przebojami Andrzeja Zauchy. Wystąpią: Rozgrywać będą: Łukasz Lipski – wokal, Marcin Pendowski – bas, Paweł Lipski – klawisze, Łukasz Chyliński – gitara, Grzegorz Grzyb – perkusja. Koncert odbędzie się 12.02.2017
Odnośnik do wydarzenia

Wystawa „Spragnieni Piękna.  Jubileusz 100-lecia istnienia Stowarzyszenia „Przyjaciele MNW”

Ekspozycja wystawy jest różnorodna jak różnorodna była sztuka dwudziestolecia międzywojennego. Przedstawione zostaną zarówno dzieła takich artystów jak m.in.: Tadeusz Styka, Wojciech Weiss,  Leon Chwistek, Xawery Dunikowski, Michał Czepita, Edward Okuń, jak również suknie z lat 20-tych i 30-tych, które być może nosiły damy wkraczające na parkiety Ziemiańskiej, Udziałowej czy Adrii.
Odnośnik do wydarzenia

Grafika by Freepik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.