Markety świąteczne w Warszawie 2017. Tu kupisz oryginalny prezent

Markety świąteczne w Warszawie 2017.

Prezentujemy listę miejsc, gdzie kupisz oryginalny prezent świąteczny w Warszawie. 
(Lista będzie na bieżąco aktualizowana)

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017/2018

Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego napojów i czekoladowych wyrobów oraz tradycyjnych potraw, na mieszkańców Warszawy i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji.
Odnośnik do wydarzenia

2 grudnia 2017 roku – Święto Ciała

Wszystko, co sprawi przyjemność naszemu ciału, będzie czekać przez cały dzień, na trzecim piętrze domu handlowego MYSIA 3. W myśl idei, że życie to sztuka drobnych przyjemności, pokażemy Wam, czym warto otaczać się na co dzień, aby nasze ciało było szczęśliwym mieszkaniem dla naszej duszy.
Święto Ciała to idealna okazja, aby zadbać o komfort nie tylko swój, ale również i bliskich, sprawiając im wyjątkowe prezenty świąteczne.

Odnośnik do wydarzenia

3 grudnia 2017 roku – Targi świąteczne w Royal Wilanów

Blisko setka polskich projektantów i tysiące pomysłów na świąteczne podarunki będą czekać na Was w Royal Wilanów. Ubrania, biżuteria, akcesoria, kosmetyki naturalne, design – dla wszystkich – dużych i małych, kobiet i mężczyzn, a nawet dla Waszych czworonożnych przyjaciół . Wszystko to najlepszej jakości, made in Poland.
Odnośnik do wydarzenia

9 grudnia 2017 – Orientalny Bazar Świąteczny

To wydarzenie wyjątkowe na mapie Warszawy. Wyróżnia się na tle innych, ponieważ daje możliwość poznania smaków, zapachów i kolorów Orientu. Sprzedawcy prezentują starannie dobrany asortyment – skarby z takich krajów jak Indie, Chiny, Tajlandia, Japonia, Turcja, Liban, Iran, Uzbekistan, Tadżykistan, Afganistan i Palestyna. Miłośnicy pięknych przedmiotów mogą wybierać wśród bogatej biżuterii, barwnych elementów stroju czy niezwykłych przedmiotów dekoracyjnych. Smakosze też znajdą coś dla siebie – aromatyczne przyprawy, zielone i czarne herbaty. Na uwagę zasługują również kosmetyki azjatyckie i publikacje poświęcone Azji, czyli to co dobre dla ciała i duszy.
Odnośnik do wydarzenia

9-10 grudnia 2017 – Slow Weekend #8 – Święta!

Ponad 350 polskich marek oferujących autorską modę i akcesoria, wzornictwo, naturalne kosmetyki, lokalne produkty spożywcze. Slow Weekend to także slow foodowy targ kulinarny, targ konopny Kanaba Fair, księgarnia, produkty dla dzieci i mężczyzn, strefa zwierzaka, usługi relaksacyjne. Damy Ci wiele powodów, aby kupić lepsze prezenty, odpocząć i bardzo dobrze zjeść.
Odnośnik do wydarzenia

16-17 grudnia 2017 – Mustache Yard Sale

Ponad 400 projektantów i twórców wyjątkowych ubrań, dodatków, akcesoriów oraz designerskich przedmiotów z całej Polski
Odnośnik do wydarzenia

17 grudnia 2017 – Sztuka Prezentu – kreatywne targi świąteczne

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich tych, których nudzą świąteczne dekoracje i banalne zestawy prezentowe, a także dla tych, którzy spędzili już długie godziny na poszukiwaniach czegoś wyjątkowego. Na targach będzie można kupić oryginalne prace młodych twórców: obrazy, grafiki, fotografie, ceramika oraz inne dzieła autorskie. Jeśli pojawią się elementy świąteczne, to będa oryginalne i na pewno kreatywne.
Odnośnik do wydarzenia

17 grudnia 2017 – Wielki Antykwariat w barze Studio

Wielki Antykwariat, czyli pachnące, żółte strony i czarne płyty. Książki w cenach już od złotówki i najlepszy wybór winyli. Warszawskie antykwariaty i sklepy płytowe – wszystko w jednym miejscu w barze Studio.
Odnośnik do wydarzenia

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.