Sztuka Prezentu – kreatywne targi świąteczne

Sztuka Prezentu – kreatywne targi świąteczne.

17 grudnia 2017 roku w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie odbędą się kreatywne targi świąteczne – Sztuka Prezentu. Na czym polega inicjatywa i czym różni się od innych przedświątecznych targów?

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich tych, których nudzą świąteczne dekoracje i banalne zestawy prezentowe, a także dla tych, którzy spędzili już długie godziny na poszukiwaniach czegoś wyjątkowego. Na targach będzie można kupić oryginalne prace młodych twórców: obrazy, grafiki, fotografie, ceramika oraz inne dzieła autorskie. Jeśli pojawią się elementy świąteczne, to będa oryginalne i na pewno kreatywne. Ponadto, artyści będa obecni na targachj osobiście i pomogą wybrać prezent szyty na miarę – taki, którym obdarowana osoba będzie cieszyć się latami.

– Tego dnia, zaledwie 50 metrów dalej obędzie się Warszawskie Spotkanie Wigilijne. Ulica Ząbkowska zostanie zamknięta dla ruchu samochodowego, stanie się miejscem wspólnego biesiadowania i kolędowania, a mieszkańcy Warszawy zjedzą świąteczną kolację przy wspólnym stole. Tym bardziej warto odwiedzić nasze targi – przekonują organizatorki wydarzenia, Anna Madejska i Paulina Dmitruk.

Wśród wystawców znajdą się m.in. Rina Papadopulu – artystka sztuki japońskiej kiri-e, artyści malarze: Piotr Trusik, Paweł Dąbrowski, rzeźbiarze m.in. Magdalena Karłowicz oraz interesujący prascy rzemieślnicy.

17 grudnia 2017 roku w godz. 11.00-19.00

Centrum Kreatywności Targowa ul. Targowa 56

Wstęp wolny

Pokaż i sprzedaj swoje prace!
Zgłoś się – http://bit.ly/2zUnlxf

Więcej szczegółów pod adresem: galeria.ulegla@gmail.com

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.