Herbatka u babci i dziadka w Wola Parku

Herbatka u babci i dziadka w Wola Parku.

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najpiękniejszych momentów w roku. W poniedziałek 21 stycznia 2019 roku razem z Wolskim Centrum Kultury zapraszamy do Wola Parku na wspólne świętowanie. Poza wspaniałą zabawą dla dziadków i wnuków będzie to także okazja aby podziękować za opiekę, którą otaczają nas każdego dnia.

Wspólne świętowanie rozpoczniemy o godzinie 15.00 od przedstawienia teatralnego. „Malutkie słoniątko” to opowieść o przygodach ciekawskiego słonika, który wyrusza na poszukiwanie przygód. Podczas zwiedzania różnych zakątków świata pozna odpowiedzi na nurtujące go pytania i dowie się, skąd słonie mają trąby. Uzupełnieniem przedstawienia będą radosne piosenki i możliwość własnoręcznego animowania kukiełkami.

Inscenizacja będzie wstępem do dalszych zabaw teatralnych prowadzonych przez doświadczonych aktorów. Zaplanowano liczne konkursy, pokazy taneczne i interaktywne gry, skierowane zarówno do wnuków, jak i ich dziadków.

Starsi zmierzą się w zabawnych rywalizacjach. Będą musieli odgadnąć jakie są ulubione zabawki ich wnuków, zwijać kłębek włóczki, a także wiązać krawat i kokardki na czas. Nie zabraknie zawodów zręcznościowych i konkursów tanecznych, a najmłodsi uczestnicy spotkania będą musieli rozwiązać test wiedzy o swoich dziadkach.

Zwieńczeniem wydarzenia będą warsztaty plastyczne, podczas których każde dziecko będzie mogło wykonać z papieru kolorowego kwiatek dla babci i wiszące serce dla dziadka. Własnoręcznie zrobiona laurka będzie pięknym prezentem z okazji tego wyjątkowego święta.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00 w strefie zlokalizowanej na 1 piętrze przy sklepach Toys”R”Us oraz TK Maxx i potrwa do godziny 19:00. Podczas spotkania ze sztuką i teatrem w Wola Parku można także zapoznać się z programem zajęć oferowanych przez Wolskie Centrum Kultury.

21 stycznia 2019 roku, start o 15:00

Wola Park ul. Górczewska 124

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.