Dzień Klasyków w Stacji Mercedes

Dzień Klasyków w Stacji Mercedes
 W niedzielę 7 sierpnia 2016 roku, o godz. 12:30 do Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu przyjadą perełki motoryzacji – piękne Klasyki. Będą wśród nich zabytkowe kabriolety, dostojne Adenauery i prestiżowa seria roadsterów. Podczas wydarzenia odbędzie się konkurs elegancji, w którym goście letniego pawilonu wybiorą auto o najbardziej dystyngowanej i urokliwej prezencji.

Dzień Klasyków w Stacji Mercedes_Fot. Piotr Jakubowski_3

Warto odwiedzić Stację Mercedes w Dniu Klasyków, nie tylko by obejrzeć zjawiskowe modele, ale także aby poznać ich historie, które opowiadane przez właścicieli oldtimerów, naprawdę urzekają.
Są to bowiem opowieści o prawdziwej pasji do motoryzacji klasycznej. Wśród modeli, które w tym szczególnym dniu odwiedzą letni pawilon, będą m. in.: Mercedes 230 z 1937 r., Mercedes 200 Roadster z 1936 r., Mercedes 300SL, kilka Mercedesów R107, Mercedes Ponton, Mercedesy W124, jak również Mercedes W111 Coupé. Popołudnie z Klasykami będzie, jak magiczna podróż w czasie, w dodatku w bardzo klimatycznym wydaniu.

Dzień Klasyków w Stacji Mercedes_Fot. Piotr Jakubowski_1

Dodatkowo odbędą się:

Niedzielny brunch w stylu angielskim, godzinach 10:00-14:00.

Konkurs elegancji o godz. 14:30 w letnim pawilonie odbędzie się konkurs, w którym goście Stacji będą oddawali głosy na najbardziej szykowne auto. Wśród wszystkich, którzy wezmą udział w zabawie, zostaną rozlosowane przejazdy zwycięskim modelem.

Wystawa zdjęć Mercedesów klasycznych autorstwa Michała Drabikowskiego.


Stacja Mercedes przez całe lato (do 4 września 2016) oferuje wydarzenia motoryzacyjne, koncerty, projekcje filmowe, ciekawe spotkania oraz zajęcia sportowe. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska.

Podczas działalności letniego pawilonu, za pośrednictwem asystentów sprzedaży obecnych w Stacji, każdego dnia można umówić się na jazdy testowe wybranymi modelami Mercedes-Benz. W tej edycji do dyspozycji gości są m.in. Klasy A, CLA SB, GLA, GLE SUV, C Kombi, E i smart fortwo.

STACJA MERCEDES, róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie. Na wszystkie wydarzenia w Stacji Mercedes wstęp wolny.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń odbywających się w Stacji Mercedes będą zamieszczane na stronie www.stacjamercedes.pl 

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.