Bieg Niepodległości 2021

W dniach 11-14 listopada możesz urozmaicić swoje treningi i wziąć udział w naszym wirtualnym przedsięwzięciu. Zabawa polega na pokonaniu dystansu 10 km i zarejestrowaniu wyniku w systemie zapisów. W podziękowaniu za udział w inicjatywie otrzymasz pamiątkowy medal. 
 
KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W BIEGU? GDZIE BIEGAĆ?
NA JAKIM DYSTANSIE?
W Biegu może wziąć udział każdy, kto czuje się na siłach, by przebiec dystans 10 km w terminie 11-14 listopada.
Każdy z Was zna swoje zdrowie najlepiej i wie, na co może sobie pozwolić.
Nie ma wyznaczonych miejsc do udziału w biegu, każdy sam wybiera trasę. Obowiązuje Was jedynie określony dystans – nie może to być mniej niż 10 km.
System rejestracji wyników, który odczyta Wasz plik z zegarka lub aplikacji biegowej, weźmie pod uwagę jedynie pierwsze pokonane przez Was 10 km. Dla przykładu – jeśli przebiegniecie 10 km. i 50 metrów, to „zaliczony” zostanie dystans obejmujący pierwsze 10 km.
 
JAK ZAPISAĆ SIĘ I ZGŁOSIĆ WYNIK?
Zapisy na Bieg rozpoczną się 27 października o godz. 12:00. Do zapisu niezbędne jest wypełnienie prostego formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie: https://tiny.pl/9w981
Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić (i tym samym zakończyć rejestrację) najpóźniej do 14 listopada 2021 r. do 23:59. Wynik natomiast należy przesłać (zarejestrować) najpóźniej do 15 listopada 2021 r. 23:59, czyli o dzień dłużej niż trwa bieg.
 
WARUNKI REJESTRACJI
Warunkiem zarejestrowania czasu w wynikach jest wczytanie do wyników elektronicznego zapisu biegu w postaci śladu GPS.
Dla zachowania sportowego charakteru rywalizacji nie będą honorowane żadne inne sposoby dokumentowania aktywności jak zdjęcia zegarków czy screeny z aplikacji.
Wymagany jest wykonany we własnym zakresie pomiar czasu biegu zegarkiem lub aplikacją w telefonie, pozwalającym utworzyć plik ze śladem GPS (zwykle jest to plik o rozszerzeniu gpx lub tcx).
 
W JAKI SPOSÓB ZMIERZYĆ CZAS?
1. Zegarek sportowy
2. Aplikacja w telefonie
Pobrany w jeden z powyższych sposobów plik należy dodać do wyników zawodów.
3. Zegarek sportowy (np. Garmin, Polar, Suunto) podłączony do systemu zgłoszeń wyników.
 
JAK ZDOBYĆ I ODEBRAĆ PAMIĄTKOWY MEDAL?
Medal może zdobyć każdy, kto przebiegnie dystans 10 km i postąpi zgodnie z wyżej opisanymi zasadami. Medal to nagroda – nie trzeba za niego płacić. Po stronie biegacza jest odebranie medalu z siedziby Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA (ul. Rozbrat 26, Warszawa, pokój nr 214, godz. 9-15:30) lub zamówienie i pokrycie kosztów wysyłki medalu kurierem, jeśli się na to zdecyduje. Przed zamówieniem usługi kurierskiej wymagany jest kontakt pod adresem e-mail: biurozawodow@aktywnawarszawa.waw.pl celem ustalenia daty odbioru przesyłki przez kuriera. Osobisty odbiór medali będzie możliwy od 17 listopada do 10 grudnia 2021. Istnieje możliwość, aby medal w imieniu uczestnika odebrała inna osoba. Aby to uczynić odbierający musi okazać unikalny kod QR, który zarejestrowani biegacze otrzymają drogą mailową (na adres mailowy podany przy zapisie) dnia 16 listopada. Raz użyty kod QR traci swą ważność.Liczba medali jest ograniczona do pierwszych 2000 osób, których wynik zostanie pozytywnie zweryfikowany.

Nagrody dla najszybszych
Pierwsze 3 kobiety i pierwszych 3 mężczyzn z najlepszymi wynikami otrzyma nagrody. Będą one do odbioru w siedzibie Organizatora, możliwa też będzie wysyłka razem z medalem.

Odbiór nagród będzie możliwy od 17 listopada do 10 grudnia 2021 w siedzibie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA (ul. Rozbrat 26, Warszawa) w pokoju nr 214 w godzinach 9-15:30 od poniedziałku do piątku.

Jeśli tak, to do zobaczenia na trasie treningów. Proponujemy bieganie w koszulkach z poprzednich edycji Biegu Niepodległości – białych lub czerwonych. Na powitanie pomachajmy sobie dłonią lub przybijmy piątkę!

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.