Beatlemania na Bemowie

Beatlemania na Bemowie

28 sierpnia na warszawskim Bemowie zawita „Czwórka z Liverpoolu” i w ramach Beatelmanii zaprezentuje największe przeboje w Amfiteatrze w parku Górczewska. Oczywiście nie chodzi o Johna, Paula, George’a i Ringo, ale o zespół The Backwards , czyli czołowy światowy zespół odtwarzający pełną twórczość grupy The Beatles.

To nie tylko koncert, ale niemal iluzjonistyczne widowisko jak najwierniej oddające realia występów i twórczości The Beatles, bez żadnych kompromisów, w 100% na żywo, z dokładnie takimi samymi gitarami używanymi zgodnie z historyczną dokładnością w poszczególnych utworach (w sumie widzimy ich kilkanaście), z basistą grającym lewą ręką jak Paul McCartney, w strojach będących wiernymi kopiami oryginalnych ubiorów słynnej Czwórki z Liverpoolu, w perukach zmienianych stosownie do wyglądu Johna, Paula, George’a i Ringo w poszczególnych latach, a przede wszystkim z żywą muzyką w każdym detalu do złudzenia wiernie oddającą brzmienie zarówno instrumentów jak i partii wokalnych ze zdumiewająco naśladowaną barwą głosu!

Przed samym koncertem planowany jest jeszcze happening z udziałem członków zespołu. Muzycy w pełnej charakteryzacji pojawią się przy wejściu do stacji metra „Bemowo” – pod Ratuszem- gdzie przywita ich rzesza fanów. Na tle bemowskiej infrastruktury będziemy odtwarzali okładkę płyty „Abbey Road”. Następnie performerzy ruszą w kierunku Amfiteatru, tylko czym?

The Backwards powstał w 1996 roku w Koszycach na Słowacji. Do dnia dzisiejszego The Backwards zagrali przeszło 3000 entuzjastycznie przyjętych koncertów w Europie (Francja, Holandia, Belgia, Niemcy, Austria, Węgry, Hiszpania, Wielka Brytania, Polska, Czechy, Słowacja) i USA (koncerty w 24 Stanach), występowali w programach telewizyjnych, radiowych i produkcjach teatralnych. Ich musicalowy show „Beatles Legends” cieszył się taką popularnością w Czeskiej Pradze, że nie schodził z afisza przez rok.

Koncert odbędzie się 28 sierpnia 2022 roku o godzinie 19 w Amfiteatrze w Parku Górczewska ( róg Raginisa i Kryształowej)

Wstęp wolny

Reklama