Wycieczki po Parku Natolińskim

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Wycieczki po Parku Natolińskim.

Zapraszamy na bezpłatne wycieczki po Parku Natolińskim! Jest to realizacja projektu budżetu partycypacyjnego, na który zagłosowało 1309 osób.

Niedzielne wycieczki  będą:
trwać ok. 2 godzin,
rozpoczynać się o 10:00, 12:00, 13:00  i  15:00,
w dniach: 5, 12, 19, 26 sierpnia 2, 9, 16 września 2018

Zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego Natolin rozpoczyna się  przy wejściu głównym,  od strony ul. Nowoursynowskiej 84.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy za pośrednictwem www.zwiedzajnatolin.pl (należy wypełnić formularz rezerwacyjny).*

*UWAGA: informujemy, że można zgłosić się na każdą z wycieczek również bez rezerwacji. Co najmniej 10 miejsc o każdej godzinie przeznaczona jest zwiedzających, którzy nie mają możliwości rezerwacji on-line lub z jakiś przyczyn nie mogli z niej skorzystać. Część osób rezygnuje niestety w ostatniej chwili ze zwiedzania nie informując o tym organizatorów, więc w praktyce co najmniej połowa miejsc pozostaje do Państwa dyspozycji.

Szczegóły dostępne będą wkrótce na stronie: www.zwiedzajnatolin.pl.
ZAPRASZAMY! Projekt realizowany w ramach BP 2018.

Pałac i Park Natoliński na co dzień są zamknięte dla mieszkańców. Jedyną możliwością zwiedzenia terenu i zapoznania się z historią Natolina jest uczestnictwo w wycieczce z przewodnikiem. 
Jakie skarby skrywa Park Natoliński? 
Są to m.in. Zespół Pałacowo-Parkowy, wnętrze pałacu, sarkofag patronki Natolina – Natalii z Potockich Sanguszkowej, most mauretański, „ruiny” akweduktu rzymskiego i skupiska starych dębów – ostańców Puszczy Mazowieckiej.  W parku kręcono film „Pan Tadeusz” w reżyserii Andrzeja Wajdy. 

http://ursynow.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.