ŻARCIE NA KÓŁKACH: Festiwal Food Trucków i 5. edycja Mistrzostw Burgerowych 2018

ŻARCIE NA KÓŁKACH: Festiwal Food Trucków i 5. edycja Mistrzostw Burgerowych 2018.

18 i 19 sierpnia 2018 roku na błoniach PGE Narodowego odbędzie się wakacyjny Festiwal Food Trucków połączony z 5. edycją Mistrzostw Burgerowych. 

100 najpyszniejszych food trucków z całej Polski ponownie zjedzie pod PGE Narodowy, by zaspokoić apetyt wszystkich łakomczuchów. Zmotoryzowane restauracje serwować będą klasyki streetfoodu w najlepszym wydaniu – burgery, zapiekanki, frytki czy hot-dogi oraz dania z najodleglejszych zakątków świata – Azji czy Ameryki Południowej. Nie zabraknie dań wegetariańskich i wegańskich oraz wszelkich słodkości. Wszystko takie pyszne, że aż palce lizać!

20-stka z przybyłych wystawców serwować będzie burgery i powalczy o tytuł Mistrza Burgerowego. Już po raz piąty drużyny sędziowskie złożone z dziennikarzy, blogerów i postaci ze świata kulinarnego, wybiorą najlepszą mobilną burgerownię roku.

Żarcie Na Kółkach nie po raz pierwszy gości na PGE Narodowym. Poprzednie imprezy również miały tu miejsce i zgromadziły tłumy fanów “szybkiego jedzenia”. Wystawcy oferowali nie tylko tradycyjne przekąski – w ich propozycjach znalazły się również orientalne potrawy, które zaskoczyły wszystkich swoim oryginalnym smakiem i aromatem.

Więcej informacji na FB

18-19 sierpnia 2018, godz. 12:00-20:00

PGE Narodowy, al. Ks. J. Poniatowskiego 1

Wstęp wolny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.