Warszawskie Targi Fantastyki 2017

Warszawskie Targi Fantastyki to jedyna taka impreza targowa w Polsce. Tu oprócz książek, gier i figurek znajdziesz ręcznie robione cuda sprzedawane przez wyjątkowych kupców i twórców, którzy kochają fantastykę. 

Będziesz mógł wzbogacić swoją szafę o płaszcze, suknie, bluzki, gorsety, spodnie, dodatki, biżuterię i wszystko to czego potrzebujesz by dopracować swoją cosplayową stylizację lub po prostu poczuć się wyjątkowo. 

Spotkasz się z ulubionymi pisarzami, zjesz coś dobrego, zostawisz dziecko pod czujnym okiem opiekunów w Kids Zone, wysłuchasz koncertu na harfie, obejrzysz wystawę fotografii i niesamowity pokaz mody. A nawet zatańczysz w zaprzyjaźnionym klubie w którym odbędzie się nasze wyjątkowe Afterparty. To wszystko i jeszcze troszkę w samym centrum Warszawy w ramach jednego biletu, za który zapłacisz tyle ile chcesz. To nie żart! Naprawdę możesz sam zadecydować ile zapłacisz za uczestnictwo w imprezie. 

7 października 2017, godz. 10:00-20:00

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25

Cena wejściówki: tyle ile uważasz!
To nie żart! Jesteśmy pierwszą imprezą w Polsce (i w Europie i prawdopodobnie na świecie), która ma sprzedaż biletów opartą o system „Pay What You Want”, co w praktyce oznacza, że płacisz za wejściówkę ile chcesz. Przetestowaliśmy ten system już podczas poprzedniej edycji – wszyscy mówili, że są zachwyceni, więc przy drugiej edycji również tak będziemy sprzedawać bilety! 

targifantastyki.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.