Warsaw Challenge 2019 – koniec lata w rytmie hip-hopu

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Warsaw Challenge 2019 – koniec lata w rytmie hip-hopu.

Największa w Polsce impreza breakdance’owa zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę, 31 sierpnia, na scenie Warsaw Challenge w Forcie Bema będą rywalizować tancerze z całego świata. Nie zabraknie również koncertów. Wystąpią m.in. Płomień 81, Ten Typ Mes & Emil Blef oraz Kali.

Warsaw Challenge łączy wszystko, co najciekawsze w kulturze hip-hopu – taniec, muzykę topowych artystów i bezpłatne warsztaty z profesjonalnymi instruktorami. Od kilkunastu lat zachęca warszawiaków do wspólnej zabawy. Warsaw Challenge z roku na rok się zmienia. Impreza śledzi trendy w muzyce, pojawiają się nowe ekipy tancerzy, przygotowywane są dodatkowe atrakcje. Jedno pozostaje niezmienne – impreza łączy pokolenia wokół hip-hopu i dobrej zabawy. Wstęp wolny.

Breakdance w roli głównej
Idea festiwalu hip-hopu powstała w 2005 roku. Od tamtej pory impreza bardzo się rozwinęła. Teraz projekt łączy występy taneczne na najwyższym poziomie z koncertami największych gwiazd sceny hip-hopowej. Stale główną atrakcją są zawody breakdance, od których wydarzenie wzięło swój początek. W sobotę, 31 sierpnia, zielony Fort Bema będzie centrum spektakularnych potyczek najlepszych b-boyów z kraju i świata. Do formuły imprezy wróciły też eliminacje dla polskich ekip tanecznych. W tym roku odbędą się one 30 sierpnia w Domu Kultury Kadr na Mokotowie, a najlepszy skład stanie do rywalizacji u boku międzynarodowych gwiazd tańca breakdance. Stawka jest wysoka – zwycięzca otrzyma 15 tysięcy złotych, ufundowane przez Miasto Stołeczne Warszawę. Rejestracja ekip w ramach polskich eliminacji Warsaw Challenge trwa do 28 sierpnia 2019, do godz. 23.59, na stronie www.warsawchallenge.com.

Warsaw Challenge 2019 w muzycznej odsłonie
W line’upie tegorocznych koncertów nie zabraknie topowych nazwisk i projektów, które w ostatnim czasie rozpaliły polską scenę muzyczną. Warsaw Challenge otworzy Kali, o godzinie 16.30 – legenda polskiej sceny hip-hopowej, raper, który, obchodzi w tym roku 20-lecie działalności scenicznej. O 18.30 mikrofon przejmą wspólnie Ten Typ Mes i Emil Blef. Po latach solowych projektów dawni członkowie zespołu Flexxip ponownie spotykają się na jednej scenie. Wielkim finałem będzie występ składu PŁOMIEŃ 81. Legendarna ekipa rozpocznie jubileuszowy koncert o godz. 21.00. Pezet, Onar i ich goście dostarczą porządną dawkę niezapomnianych emocji.

Organizatorem Warsaw Challenge jest Miasto Stołeczne Warszawa, producentem wykonawczym Stołeczna Estrada. Wstęp wolny. Więcej informacji dostępne jest na stronie www.WarsawChallenge.com oraz tutaj.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.