Walentynki pod gwiazdami w Planetarium CNK

Walentynki pod gwiazdami

Reklama
Reklama

W dniach 11-17 lutego 2017 roku w Planetarium Centrum Nauki Kopernik odbędzie się wydarzenie pt. „Walentynki pod gwiazdami”. W tym roku Walentynki w planetarium trwają aż cztery dni i obfitują w różnorodne atrakcje.

W miłośnym repertuarze:

11 lutego 2017, godz. 19.15; 14 lutego, godz. 19:00 i 20:00

KSIĘGA TYSIĄCA I JEDNEJ GWIAZDY

Gdy wschodzą gwiazdy, ożywają dawne historie: baśnie Szeherezady, greckie mity i średniowieczne legendy. A jakie historie mają do opowiedzenia same gwiazdy? Czym są, skąd się wzięły, jak rodzą się i umierają? Czy każda historia ma swój koniec, nawet historia Wszechświata? Podczas pokazu „Księga tysiąca i jednej gwiazdy” wyruszymy w podróż na gorące piaski pustyni, poznamy niektóre gwiazdy, zobaczymy niebo sprzed tysiąca lat, przyjrzymy się z bliska supernowej i zobaczymy kosmiczne mgławice w blasku rodzących się gwiazd.
Pokaz trwa około 45 minut i prowadzony jest na żywo przez prezenterów Nieba Kopernika. Polecany dla widzów powyżej 15 lat.
Szczegóły wydarzenia – klik

14 lutego 2017, godz. 18:00

KONSTELACJA: MIŁOŚĆ

Marzy Ci się randka pod gwiazdami? Przyjdź na specjalny pokaz dla zakochanych! Pokażemy Wam najbardziej romantyczne zakątki Drogi Mlecznej, opowiemy, dlaczego w kosmosie single są w mniejszości, wyjaśnimy, dlaczego lepiej pochodzić z Marsa niż z Wenus oraz dowiemy się, gdzie w Układzie Słonecznym można znaleźć serca!
Pokaz trwa około 45 minut i jest prowadzony na żywo przez prezenterów Nieba Kopernika. Polecany zakochanym, którzy ukończyli 15 lat.
Szczegóły wydarzenia – klik

Reklama
Reklama

12 lutego, godz. 19.15;
14 lutego, godz. 21.30;
17 lutego, godz. 19.00

KONCERT WALENTYNKOWY: W ZWIĄZKU Z KOSMOSEM

Najbardziej romantycznym utworom towarzyszyć będą klimatyczne wizualizacje, tworzone na żywo na kopule planetarium.
Wykonawcy: Bojanowicz/Koziak Duo.
Szczegóły wydarzenia – klik


UWAGA! Istnieje unikalna możliwość wyznania miłości wśród gwiazd. Każdy, kto w dniach 1-7 lutego wyśle wiadomość do CNK ze swoją dedykacją — do 120 znaków — na adres randka@kopernik.org.pl, zobaczy swoje wyznanie wyświetlone w planetarium podczas seansu „Konstelacja: Miłość” lub „Księga tysiąca i jednej gwiazdy”!
Ważne: Do maila prosimy dołączyć zdjęcie lub skan biletu na jeden z ww seansów. Zastrzegamy prawo do przeredagowania przysłanego tekstu.


11-17 luty 2017
Planetarium Centrum Nauki Kopernik

Walentynki w Warszawie 2017 – lista pomysłów – klik

Reklama
Reklama

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.