Święto Kwiatów. Mysia 3

1 kwietnia 2017 roku w Mysia 3 odbędzie się Święto Kwiatów.

To nie prima aprilis! Już po raz trzeci odbędzie się najpiękniejsza impreza wiosennej Warszawy, wyczekiwane i pamiętane ŚWIĘTO KWIATÓW! Na początku kwietnia MYSIĄ 3 zamienimy w kwitnący ogród, pełen wyjątkowych roślin i ukrytych skarbów w postaci ceramiki, akcesoriów ogrodowych, kwiatowych kosmetyków… Dowiemy się, jak rośliny pielęgnować, przesadzać, hodować, a także jeść. Nauczymy się tworzyć kwiatowe kompozycje, porozmawiamy o tym, jak rośliny wpływają na nasze samopoczucie, zaprosimy na panel dyskusyjny o roślinach, które oczyszczają powietrze w naszych mieszkaniach. W obliczu zanieczyszczen i smogu, zieleń w naszym otoczeniu ma coraz większe znaczenie. Jak co roku będą z nami Łukasz Marcinkiewicz i Radosław Berent z kultowej poznańskiej kwiaciarni Kwiaty Miut, autorzy kultowej już książki „O kwiatach’, wydanej przez nasze wydawnictwo Full Meal.

PLAN DNIA:

GODZ. 12.00 DEBATA ~ ZIELEŃ ZMIENIA ŻYCIE, rośliny a smog, rośliny a szczęście. Udział wezmą Łukasz Marcinkiewicz i Radosław Berent/Kwiaty&MIUT, Sebastian Kulis/Rolinne Porady, Grzegorz Łapanowski Gastro Garden. Debatę poprowadzi Monika Brzywczy.

GODZ. 14:00 ~ WARSZTAT PRZESADZANIE ROŚLIN Łukasz Marcinkiewicz

UWAGA WSZYSTKIE SPOTKANIA I DEBATY odbędą się w kawiarni na poziomie parteru, wejście za salonem MUJI.

Podczas całego dnia będzie działał WYMIENNIK ROŚLIN – będzie można przynieść rośliny, których już nie potrzebujemy lub którymi chcemy się podzielić oraz pobrać dla siebie inne.

Wystawcy: Kwiaciarnia Kwiaty&Miut, Warsztat Woni, KOPI, MISS LIBERTÉ,Vegelabb, Alba1913 Healthy is Beautiful, Volupte, DOTS Chocolate, Jan Barba, Rośliny, Ładne, Rzeczownik, UMIAR, Ładne Kwiatki, BOHO,FENEK, Pola Zag Jewellery, Kobalt, KOOE studio ceramiki, Magdalena Święciaszek, nas-dra conscious design, Natura Cold Press, Lush Botanicals – kosmetyki z lodówki, Zielona Doniczka – pracownia architektury krajobrazu i ceramiki, Soyoosh, MOD donuts, LAVA, Dworzysk, Kaktusy Moroz, Miamiko, bujnie


1 kwietnia 2017, godz. 11:00 – 19:00
Mysia 3

źródło: materiały organizatora

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.