Środa dla seniora w Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie

Od 13 lutego 2018 roku zapraszamy na cykl spotkań ŚRODA DLA SENIORA w Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, stworzony z myślą o zwiedzających w wieku 60+.

➡️ W „Środę dla Seniora” dla zwiedzających w wieku 60+ wstęp do muzeum jest bezpłatny (dotyczy to Seniorów zwiedzających zarówno indywidualnie, jak i grupowo).

➡️ „Środa dla Seniora” to każda pierwsza (pracującą) środa miesiąca. W roku 2019 będą to następujące dni: 13 lutego (nie jest to pierwsza środa ze względu na akcję wakacyjną „Zima w mieście”), 6 marca, 3 kwietnia, 8 maja (1 maja to Święto Pracy), 5 czerwca, 3 lipca, 7 sierpnia, 4 września, 2 października, 6 listopada, 4 grudnia.

➡️ W każdą „Środę dla Seniora” o godz. 11:00 zorganizowane jest zwiedzanie ekspozycji muzealnej z przewodnikiem (czas zwiedzania ok. 45 minut) [bez ograniczeń co do minimalnej liczby uczestników].

➡️ Inne zajęcia lub tematyka spotkań w „Środę dla Seniora” może zostać ustalona indywidualnie w zależności od zapotrzebowania grup zorganizowanych (uniwersytety III wieku, kluby seniora, wycieczki, etc.).

➡️ Zwiedzający 60+ mogą także bezpłatnie skorzystać z naszych innych propozycji, np. spotkań, wykładów, wystaw w ramach #CafePolon lub „Spacerów z Marią”, obywających się zazwyczaj w inne dni niż „Środa dla Seniora”.

➡️ Spotkania w ramach „Środy dla Seniora” dostępne są dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

➡️ Spotkania „Środa dla Seniora” są prowadzone tylko w języku polskim.

➡️ W przypadku grup zorganizowanych prosimy o wcześniejszą informację o przybyciu grupy (ilości osób) drogą mailową: kontakt@mmsc.waw.pl lub telefonicznie: (+48) 22 831 80 92.
Informacje dostepne także na naszej stronie: http://www.mmsc.waw.pl/oferta-muzeum

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.