Zawody o tytuł WOLSKIEGO PĄCZUSIA 2019

Zawody o tytuł WOLSKIEGO PĄCZUSIA 2019.

Zawody o tytuł Wolskiego Pączusia to już na Woli tradycja. W tym roku już po raz siódmy największe pączkoluby i pączkocholicy zmierzą się w zawodach jedzenia pączków na czas. Zapisy trwają do 20 lutego.

Zawody odbędą się oczywiście w Tłusty Czwartek 28 lutego o godz. 18 w sali sesji Urzędu Dzielnicy Wola przy al. Solidarności 90. Aby otrzymać tytuł Wolskiego Pączusia 2019 trzeba w jak najkrótszym czasie zjeść pięć pączków. – Obecny rekordzista w 2017 roku uzyskał wynik 1 min. 14 sek. Wynik jest wyśrubowany i pobicie rekordu będzie niezwykle trudne, ale wszystko jest możliwe – mówi Krzysztof Strzałkowski, Burmistrz Dzielnicy Wola. Zawody będą rozgrywane w dwóch kategoriach – kobiet i mężczyzn. 

Zdobywcy tytułu otrzymają pamiątkowy dyplom, stos pączków oraz zestaw upominków Dzielnicy Wola. Fundatorem pączków i partnerem zawodów jest znana w całej Warszawie Pracownia Cukiernicza „Zagoździński”.

Chętnych zapraszamy do zapisów: mailem na adres wolski.paczus@um.warszawa.pl  lub telefonicznie na nr (22) 443 56 17 (pn-pt w godz. 8:00-16:00). W treści maila prosimy wpisać imię i nazwisko, wiek oraz nr telefonu do kontaktu. Zapisy ruszają 13 lutego i potrwają do 20 lutego do godz. 23:59. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

źródło: http://www.wola.waw.pl/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.