Śpiewanki powstańcze z Ferajną z Hoovera w Niepodległa

Śpiewanki powstańcze z Ferajną z Hoovera w Niepodległa

31 lipca, z okazji 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zaśpiewamy pieśni i piosenki powstańcze!

Śpiewać będziemy z Ferajną z Hoovera – porywającym zespołem na 9 męskich głosów, znanym ze swoich występów w naszym pawilonie kulturalnym i na ulicach Warszawy.

Śpiewanki powstańcze z Ferajną z Hoovera rozpoczynamy o 18.00. Po zakończeniu wydarzenia, stojąc na baczność uczcimy minutą ciszy uczestników Powstania Warszawskiego.
_____
Ferajna z Hoovera to grupa znajomych, która spontanicznie połączyła swoje muzyczne talenty, by oddać hołd warszawskim powstańcom. Ciepły odbiór publiczności na ich występy sprawił, że grają do dziś przybliżając słuchaczom piosenki powstańcze, okupacyjne, a także utwory patriotyczne czy legionowe. Okrzyknęli się Ferajną z Hoovera, gdyż to właśnie na skwerze Hoovera przy Krakowskim Przedmieściu można spotkać ich w najważniejsze rocznice dla tego Państwa i miasta.
Śpiewanki powstańcze z Ferajną z Hoovera organizowane są w Niepodległa. Miejsce spotkań – kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w niezobowiązujących, licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Biuro Programu Niepodległa z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowywania polskiej państwowości.
_____
Mecenasem Niepodległa. Miejsce Spotkań są Lasy Państwowe.
FB-klik

Wydarzenia organizowane w pawilonie Niepodległa. Miejsce spotkań odbywają się dzięki współpracy Biura Programu „Niepodległa” oraz Muzeum Łazienki Królewskie.
_____

31 lipca, godz. 18
Wstęp wolny

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.