Royal Snowpark – zimowa rozrywka w Royal Wilanów

Tego jeszcze w żadnym polskim mieście nie było! Obok budynku Royal Wilanów, na ulicy Klimczaka 1 w Warszawie, zostanie otwarty sezonowy Snowpark, który zapewni znakomitą zimową zabawę dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

21 stycznia 2017 roku odbyła się oficjalna inauguracja pierwszego w Polsce sezonowego, miejskiego  Snowparku. Olbrzymia konstrukcja (20m x 20m x 5m) będzie imitować górski stok przez niemal dwa miesiące. Snowpark znajduje się w Warszawie obok budynku Royal Wilanów, przy drodze z Wilanowa do Konstancina.

Profesjonalnie przygotowana nawierzchnia pokryta igielitem i dodatkowo sztucznie naśnieżana będzie do dyspozycji miłośników freestyle’u (ewolucje na przeszkodach) niezależnie od warunków pogodowych. Ustawione na konstrukcji przeszkody o różnym stopniu trudności takie jak box, raile, czy rura będzie można pokonywać na nartach, deskach snowboardowych czy snowskate (śnieżna deskorolka). Dla najmłodszych adeptów śnieżnych ewolucji powstanie też obok na płaskim już terenie Snowpark dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, gdzie w bezpieczny sposób będą mogły nauczyć się podstaw freestyle’u.

Plan działalności Royal Snowparku przy Royal Wilanów przewiduje regularne treningi freestyle’u dla zupełnie początkujących jak i zaawansowanych, zawody, imprezy oraz niedzielną szkółkę narciarską dla maluchów. Przede wszystkim jednak Royal Snowpark przeznaczono na spontaniczne treningi dla wszystkich chętnych amatorów freestyle’u. Większość zorganizowanych atrakcji będzie nieodpłatna! Więcej informacji i dokładny program oraz zapisy ogłaszane będą na fanpage’u RoyalSnowpark. Dodatkowo dla tych, co wolą podziwiać niż uprawiać sporty, stworzona zostanie przy Snowparku w Royal Wilanów strefa relaksu z pufami i leżakami.  

Capital Park, zarządca budynku Royal Wilanów, która ufundowała Snowpark, przewiduje, że zakończenie sezonu nastąpi prawdopodobnie 12 marca br., choć ostatecznie zadecyduje aura. A więc amatorzy ekstremalnych sportów zimowych mają wiele kolejnych tygodni na doskonalenie swoich umiejętności w idealnych warunkach w mieście.

INFO PRAKTYCZNE i REGULAMIN:

– weź ze sobą ochraniacze i koniecznie kask!
– jeśli jesteś niepełnoletni, musisz przyjść z rodzicami/opiekunem prawnym lub dostarczyć od niego pozwolenie jak masz ukończone 16 lat

Więcej informacji https://www.facebook.com/RoyalSnowpark

Warto pamiętać, że teren wokół Royal Wilanów żyje przez cały rok. W cieplejszych miesiącach organizowane jest tam kino plenerowe, teatr pod gołym niebem, wieczorne koncerty i inne okazjonalne wydarzenia. Można tam również korzystać z boisk, grać w bule czy skakać na trampolinach. W zimie oczywiście też nie mogło zabraknąć rozrywki i tak też powstała koncepcja wyjątkowego, miejskiego kompleksu Royal Snowparku w Royal Wilanów.


Oba oświetlone i nagłośnione obiekty będą  otwarte codziennie:
od godz. 12:00 do godz. 21:00

Wejście bezpłatne
Royal Wilanów ul. Klimczaka 1

źródło: informacja prasowa

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.