Spektakl muzyczny „Drzwi”

Spektakl muzyczny „Drzwi”.

W niedzielę, 12 marca 2017 roku o godz. 17:00, w Służewskim Domu Kultury odbędzie się przedstawienie „Drzwi”, poruszająca opowieść o problemach młodych ludzi pukających do drzwi kariery. Czy są gotowi na wyzwania tego świata?

Reżyseria: Piotr Hajduk
Muzyka: Agnieszka Piotrowska-Hajduk, Piotr Hajduk
Teksty piosenek: Maciejka Mazan, Jan Jakub Należyty
Scenariusz: Maciejka Mazan
Ruch sceniczny: Karolina Kroczak, Piotr Hajduk,Beata Urbńska

W spektaklu „Drzwi” występują DECYBELE w składzie:
Gabriela Belka, Kaja Hajduk, Jagoda Janeczko, Angelika Kielak, Julia Kozal, Ewelina Matras, Aleksandra Mencel, Aleksandra Michalska, Sara Naccach, Maria Pawłowska, Justyna Pląder, Janina Repeka, Aleksandra Rosiak, Magdalena Rossowska, Urszula Rossowska, Olga Siegoczyńska.

Więcej informacji o zespole DECYBELE:

„Sztuka Drzwi nie jest produkcją wyłącznie rozrywkową, autorzy spektaklu zadbali o zawarcie w niej głębszego przesłania. Zwrócili uwagę na powszechne uzależnienie młodych ludzi od Internetu, portali społecznościach, przykładania przesadnej wagi do własnego wyglądu.[…] Spektakl dotyka problemów współczesnych nastolatków – rozbudzonych ambicji, potrzeby powszechnej akceptacji, pojawiają się w nim też wątki wyborów moralnych – znaczenia przyjaźni czy odpowiedzialności za swoje czyny. Historia przedstawiona w musicalu opowiada o eliminacjach do jednego z telewizyjnych programów muzycznych.[…] Jednak to co najważniejsze w musicalu to muzyka, taniec i śpiew. W „Drzwiach” wszystkie te elementy są na bardzo wysokim poziomie. Wpadająca w ucho muzyka autorstwa Agnieszki Piotrowskiej-Hajduk i Piotra Hajduka, dopracowane i energetyczne układy choreograficzne oraz pięknie wykonywane piosenki. Ponadto mądre, ale jednocześnie nie wpadające w mentorski ton i prawdziwie brzmiące w ustach młodych wykonawców teksty. Przedstawienie ma potencjał na wypromowanie prawdziwych muzycznych hitów[…] Spektakl jest poruszający, ma wartką akcję i aktualną fabułę, Odniosłem wrażenie, że nie tylko mnie ale i pozostałym widzom niepostrzeżenie upłynęło, przerywane jedynie oklaskami, 45 minut spędzone na Sali widowiskowej SDK.” MiL.


12 marca 2017, godz. 17:00
Służewski Dom Kultury, ul. Bacha 15

Rezerwacje dla grup zorganizowanych: Jacek Zieliński 605 033-635, j.zielinski@sdk.waw.pl

Odnośnik do wydarzenia – klik

Bilety 13 zł, dostępne przed spektaklem
źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.