Red Bull Music Presents: Dawid Podsiadło Gra

Red Bull Music Presents: Dawid Podsiadło Gra.

Wyjątkowy koncert Dawida Podsiadło na scenie prestiżowego Teatru Narodowego ze specjalną oprawą wizualną i repertuarem, którego część została przygotowana tylko na ten występ. Koncert będzie jedyną w tym roku okazją do spotkania się z artystą w kameralnej przestrzeni.

20 grudnia 2018

19:00 rejestracja gości i wybór miejsc
20:30 start koncertu

BILETY
Bilety na ten koncert można zdobyć jedynie poprzez grę mobilną o Dawidzie Podsiadło. Co tydzień, do 10 grudnia, dziesięć osób z najlepszymi wynikami w grze nagradzanych jest podwójnymi zaproszeniami. Dziesięć kolejnych osób z rankingu najlepszych wyników otrzyma najnowszą płytę artysty z jego autografem.

DAWID PODSIADŁO GRA jest dostępna do bezpłatnego pobrania w:
App store: https://win.gs/DawidPodsiadloGRA_AppStore
Google Play: https://win.gs/DawidPodsiadloGRA_GooglePlay

Jeszcze niezdecydowana/y? To może przekona Cię Dawid Podsiadło i banda małych kotków: https://www.facebook.com/RedBullMusic/videos/225016448370732/

———————————————–

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Przypominamy, że koncert Dawida Podsiadło odbywa się w Teatrze Narodowym a nie Teatrze Wielkim! Jest to ten sam budynek, lecz wejście do niego znajduje się po prawej stronie od wejścia do Teatru Wielkiego (obok restauracji THAI THAI). Prosimy o wcześniejsze przybycie na teren wydarzenia. Spodziewamy się sporej frekwencji, dlatego punktualne pojawienie się na miejscu ułatwi nam planowe rozpoczęcie koncertu. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy pod adresem: http://addons.redbull.pl/regulaminy/RegulaminKoncertuDP.pdf

————————————

INFORMACJA O BILETACH:

Jedynie imienne wejściówki otrzymane poprzez wygraną w grę mobilną Dawida Podsiadło lub obecność na liście gości gwarantuje możliwość wejścia na koncert. Odradzamy jakąkolwiek formę zakupu biletów, ponieważ istnieje ryzyko zakupu biletów fałszywych lub nieważnych, które nie umożliwiają wejścia na koncert.

Samodzielnie uczestniczyć w wydarzeniu może osoba, która w dniu imprezy ma ukończone 18. rok życia. Przy uczestnictwie osób, które w dniu imprezy mają ukończone 16 lat, jednak nie mają ukończonych lat 18, wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego (http://addons.redbull.pl/regulaminy/Zgoda_udzial_KoncertDP.pdf). Organizator ma prawo do weryfikacji wieku uczestnika na podstawie dokumentu tożsamości oraz do weryfikacji zgody w przypadku osób pomiędzy 16 a 18 rokiem życia. Osoby poniżej 16. roku życia mogą uczestniczyć w imprezie jedynie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Zarówno uczestnik jak i opiekun muszą posiadać ważne bilety wstępu na imprezę.

——————————-

ROZPISKA GODZINOWA:

Rejestracja gości, wybór miejsc z sali – od godz. 19:00

Start koncertu – godz. 20:30

Podana godzina jest orientacyjna i może ulec zmianie.

—————————————————–

INFORMACJA O WEJŚCIACH NA OBIEKT:

Wejście do Teatru Narodowego znajduje się od strony placu Teatralnego i będzie oznaczone znakami Red Bulla.

Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia między innymi: broni, alkoholu, niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, środków odurzających i substancji psychotropowych, środków trujących i promieniotwórczych, płynów łatwopalnych, napojów w opakowaniach szklanych, plastikowych, metalowych i kartonowych, artykułów spożywczych, parasoli z ostrym zakończeniem, profesjonalnych aparatów fotograficznych, kamer, tabletów, selfie sticków, laptopów czy innych urządzeń rejestrujących audio i video.

PARKING:

Ogólnodostępny parking znajduje się na placu Teatralnym tuż przed budynkiem Teatru.

SZATNIA:

W obiekcie można skorzystać z bezpłatnej szatni. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione tam rzeczy.

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że podczas koncertu wykorzystywane będą silne efekty świetlne oraz stroboskopowe. Uprzedzamy również o możliwym wysokim poziomie hałasu, dlatego podczas koncertu obowiązkiem rodzica lub opiekuna prawnego, który uczestniczy w wydarzeniu wraz z dzieckiem, jest zadbanie o jego bezpieczeństwo, a w szczególności o zabezpieczenie słuchu dziecka tak, by nie doszło do uszkodzeń wskutek zbyt głośnej muzyki (słuchawki ochronne).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.