Praski Festiwal Jatomi Fitness

Praski Festiwal Jatomi Fitness

W sobotę 11 czerwca 2016 r., w Parku Praskim odbędzie się Pierwszy Praski Festiwal Jatomi Fitness – otwarte, rodzinne wydarzenie sportowe organizowane przez Jatomi Fitness, Zarząd i Radę Dzielnicy Praga Północ oraz agencję Matomi Sport.

Festiwal Jatomi Fitness odbędzie się w godzinach 11:00-16:00, w okolicach muszli koncertowej (naprzeciwko wejścia do zoo). W jego trakcie na amatorów aktywnego wypoczynku czekają darmowe zajęcia fitness, w tym: Zumba, Fit Girls, Warrior i inne sztandarowe programy klubów Jatomi Fitness, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz zabawy dla dzieci i inne niespodzianki zapewnione przez partnerów projektu.

Na stoisku Jatomi Fitness będzie można też dokonać bezpłatnych pomiarów składu ciała oraz skorzystać z darmowych konsultacji z trenerami i porad dietetycznych.

Kontynuacją wydarzenia będą wieczorne, otwarte pokazy zajęć fitness w Centrum Handlowym Warszawa Wileńska. Odbędą się one o 19:30, 20:30 i 21:30.

Udział w festiwalu jest bezpłatny. Zabierz swoją matę treningową.

Harmonogram wydarzenia w odnośniku

Odnośnik do wydarzenia na FB

Strona Organizatora

Jatomi Fitness

Jatomi Fitness z 37 klubami jest największą siecią fitness w Polsce. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Rumunii, Indonezji, Malezji i Tajlandii. Celem firmy jest dostarczenie klubowiczom najlepszej obsługi w zakresie fitnessu i zdrowego stylu życia. Kluby Jatomi oferują najwyższej jakości sprzęt siłowy i cardio, autorskie, zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi zajęcia grupowe oraz indywidualne podejście do obsługi klienta rozumiane jako pełne wsparcie nie tylko w czasie ćwiczeń w klubie, ale też przed pojawieniem się w nim oraz po skończonym treningu.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.