„Poroże”, „Ostatniej nocy w Soho” oraz „Mój przyjaciel wampir” i „Masza i niedźwiedź” premierowo w Multikinie!

29 października br. w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć między innymi: dwa horrory „Poroże” i „Ostatniej nocy w Soho” oraz animację „Mój przyjaciel wampir”.

Od najbliższego piątku na wielkim ekranie będzie można zobaczyć „Poroże”. W filmie nauczycielka z małego amerykańskiego miasteczka (Keri Russell) i jej brat (Jesse Plemons), lokalny szeryf, odkrywają, że jeden z uczniów (Jeremy T. Thomas) skrywa niebezpieczny sekret, który może mieć przerażające konsekwencje.

Do kin wejdzie również thriller psychologiczny Ostatniej nocy w Soho, w którym Eloise aspirująca projektantka mody, w tajemniczy sposób wkracza w lata 60-te, gdzie spotyka olśniewającą, niedoszłą piosenkarkę, Sandie (Anya Taylor-Joy). Cały urok glamour lat 60—tych to nie wszystko, sny z przeszłości zaczynają przybierać znacznie mroczniejszą postać. W rolach głównych widzowie zobaczą: Thomasin McKenzie, która została doceniona za rolę w „Jojo Rabbit” oraz Annę Taylor-Joy znaną głównie z serialu „Gambit Królowej”.  Reżyserem filmu jest Edgar Wright („Baby Driver”).

Trzecia propozycja, to animacja Mój przyjaciel wampir. Chociaż wygląda na dziesięciolatka, to tak naprawdę ma już ponad 300 lat! Mały Wampirek – bo o nim mowa – od stuleci mieszka w tym samym nawiedzonym domu. I chociaż każdego dnia może liczyć na towarzystwo wesołej ferajny straszydeł, to tak naprawdę, coraz częściej, bywa potwornie samotny. W tej sytuacji ma tylko jedno marzenie. Pójść do szkoły i poznać inne dzieci. Niestety rodzice nie pozwalają mu opuszczać rezydencji, twierdząc, że świat na zewnątrz jest pełen niebezpieczeństw. Nie przekonuje to jednak Wampirka, który wspierany przez wiernego buldoga Fantomasza, potajemnie wymyka się na poszukiwanie przyjaciół. W trakcie swoich wędrówek pozna nieco strachliwego chłopca Michaela, ale też przyciągnie uwagę Gibbusa – starego wroga jego wampirzej rodziny. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie ludzi Wampirek poradzi sobie i czy znajomość z nowym kolegą pozwoli mu ochronić bliskich?

Poznajecie tę uroczą psotną dziewczyną z chustką na głowie? Tak, to Masza – a obok niej jej druh Niedźwiedź. Ich przygody, po raz pierwszy w polskich kinach, będzie można obejrzeć od 30 października w Multikinie.

To mogło zdarzyć się tylko w bajce: na mroźnym pustkowiu mieszka mała dziewczynka, która przyjaźni się z wielkim, pociesznym niedźwiedziem. I zdobywa serca małych widzów na całym świecie osiągając rekordy popularności. Teraz po raz pierwszy w Polsce można oglądać „Maszę i Niedźwiedzia” na wielkim ekranie: tylko w Multikinie i Cinema3D zaprezentujemy najpopularniejsze epizody animowanej serii, a Masza specjalnie dla małych kinomanów zaśpiewa kilka piosenek, których widzowie jeszcze nie mieli okazji posłuchać!

„Masza i niedźwiedź” to serial animowany stworzony przez Olega Kuzovkova na podstawie rosyjskich przekazów ludowych. Kreskówka z miejsca podbiła serca najmłodszych na całym świecie i została przetłumaczona na 42 języki. W ramach Poranków dla najmłodszych sieć Multikino i Cinema3D zaprezentuje 8 wybranych odcinków serialu oraz 6 piosenek Maszy.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.