Pokaz slajdów „Curryżercy”: Sri Lanka, Indie, Nepal

6 marca w Wyspie odbędzie się pokaz slajdów „Curryżercy”: Sri Lanka, Indie, Nepal.

Monika i Marcin, autorzy bloga Dipintotrip zapraszają Was na cykl spotkań poświęconych podróżom. Przewidują m.in. pokaz zdjęć, poznanie oryginalnych smaków z tych regionów, wskazówki i uwagi opierające się na ich doświadczeniach. Wybrali się w ponad 3-miesięczną podróż na Sri Lankę, gdzie nurkowali, do Indii, gdzie się wspinali i Nepalu, gdzie zrobili trekking.

Pierwszy pokaz zdjęć SRI LANKA. Podczas pierwszego spotkania przeniesiemy się na Sri Lankę, zieloną wyspę pachnącą cynamonem i curry, wyspę szerokich uśmiechów, pięknych plaż, bogatą w architekturę kolonialną i zachwycającą zróżnicowanym krajobrazem. Przygotujemy dla was pyszne rice & curry w lankijskim stylu.

Podczas pokazów dowiecie się jak tanio podróżować, gdzie warto pojechać, jak smacznie zjeść i czym różni się curry ze Sri Lanki
od tego z Indii, skąd wzięło się i co oznacza nepalskie powiedzenie Dal Bhat power 24 hour.

W trakcie pokazów, będziecie mieli okazję spróbować potrawy kuchni przedstawianego kraju, przygotowanej specjalnie dla Was przez Monikę i Marcina. Cena posiłku 12zł, więc nie objadajcie się przed przyjściem.

Spotkania odbędą się w poniedziałki o 18:30 w kawiarni Wyspa ul. Burdzińskiego 5 / Stara Praga.

  • 06/03, Sri Lanka
  • 13/03, Indie południowe i Waranasi
  • 20/03, Nepal

źródło: informacja od Organizatorów – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.